1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

O anı hiç hatırlamıyorum

1. Caprice

Caprice Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde Manchester United’ı 1-0 yendiği karşılaşmanın son dakikalarındaki gerilim, maçı Star TV’den anlatan spiker Ertem Şener’i de etkiledi.

Rüştü’nün üst üste yaptığı kurtarışlar sonrasında Şener, kendinden geçerek “Rüştü, öpüyorum seni Rüştü, ellerinden öpüyorum. Hatta her yerinden öpüyorum Rüştü” dedi.

Ertem Şener, CNN Türk’teki Medya Mahallesi’nde Ayşenur Arslan’a o anı anlattı. İşte Arslan’la Ertem Şener arasında geçen diyalog...

A.A.: Rüştü’yü pek hararetle öpmüşsün hatırlıyor musun o anı?

E.Ş.: Aslında hatırlamıyorum inanır mısınız? Maçtan sonra ilk olarak eşim söyledi, ‘ne dediğinin farkında mısın?’ dedi. ‘Farkındayım, sonra konuşalım’ dedim. Ellerinden öpüyorum her yerinden öpüyorum derken... Alnından yanaklarından gözünden... İnsanlar enteresan şeyler söylemeye başladılar ama o anı hiç hatırlamıyorum. Hatırladığım şeyler çok fazla değil özellikle son 10 dakikada.

A.A.: Ama hakikaten çok güzeldi. Dediğin gibi Rüştü’yü de tebrik etmek, öpmek gerekiyor. Ben senin de yanaklarından öpüyorum.

2. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Şikeli maç :P

3. Caprice

Caprice Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    hı-hı :mrgreen:

4. meLankoLiq

meLankoLiq Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ahaha :D Herkes konuşuyor adamın haberi yok :D Süperdi ya o sıkıntılı dakikalarda bile güldürdü herkesi xD