darwell demiş ki:
Zapo Lv 53 ama okan yetişemez bana 2gündür işlerim vardı kasamadım bi umutlandı xD ama arkamdan izleyebilir sadece :D
oha nasılda arkamdan konuşuyor :D olum sabah akşam parti yapan sensin biz solo takılıyoruz bu aralar xD

Darwell

Tanınıyorum
Stephanos demiş ki:
darwell demiş ki:
Zapo Lv 53 ama okan yetişemez bana 2gündür işlerim vardı kasamadım bi umutlandı xD ama arkamdan izleyebilir sadece :D
oha nasılda arkamdan konuşuyor :D olum sabah akşam parti yapan sensin biz solo takılıyoruz bu aralar xD
:D Botu olan sen , wizard olan sen , avatar dressi olan sen , pegasus'u olan sen , reverse'si, olan sen birde hala birşeyler diyor:D

darwell demiş ki:
Stephanos demiş ki:
darwell demiş ki:
:D Botu olan sen , wizard olan sen , avatar dressi olan sen , pegasus'u olan sen , reverse'si, olan sen birde hala birşeyler diyor:D
damage scrollu olan o:)
ne problemli oldun sen bro :))

Mopneet

38 >> Mujigi (49)
43 >> Penon Fighter (54)
48 >> Yeti (60)

Garip bir kasma tarzı, yatmadıkça sorun yok. İyi eğlenceler. ^^ :D

Güncel bu biraz karışık oldu ama yabancı değiller bizden sayılırlar ^^

Ah ah,eski günlerimi hatırlattınız bir an.
Artık eskisi gibi değilim. Salı gününde salı gününe bakıyorum çarlarıma.
Zevk vermez,tad almaz oldum bu oyundan.
Ama çarlarımıda satmak istemiyorum.
Bakalım ne olacak.

Bu arada iyi gidiyorsunuz,aranızda olmak isterdim. 8)

Oyuna Europe Geldiği Gün Bıraktım. Cıvkı Çıktı. Eskiden birlik ve beraberlik vardı şimdi 60 level adam ipini koparıp demon kesiyor ona buna 300-400k vuruyor bu zevkli değil eskiden oynayanlar bilir ne zevkli olduğunu.

Tiger mountainin ordaki hırslı thiefler, kapışmalar ve korkak tradeler.. Vahh eski günler.. :kalp:

Yukarı Alt