Windy

" Evet şuanda lorda dalıyoruz " " Bugda Şuan " " Az daha yaklaş " " Levelide göster "

Bunları söyleyen site dmodlarımızdan Hatecrew :P

R0wa demiş ki:
Rowa ya bak nooob + zavallı? -.-'' WTF >.<
R0wa ben söylemedim onları sakın yanlış anlama.Hem hiç planlanmamıs bir konusmaydı onlar :)Duyduğun üzere bizim chara da ezik dedi felan filan :wink1:

Windy

@__ScorPioN__

R0wa yı ne kadar sevdiğimizi kendiside biliyor. aramızda bir sorun yok. onu söyleyen arkadaşımız pat diye söyleyebiliyor demekki içinden geçenleri :wink1:

Raffine denen şerefsiz hala burda d.mod mu ? Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum.Şerefsiz herif charı soymuş böyle adilik böyle şerefsizlik görmedim.Ben o charı paraları itemleri yapmak için günlerimi saatlerimi harcadım.Neden bir şerefsiz gelip soysun diye mi.Sitede böyle şerefsizlerin d.mod olması beni dahada sinirlendiriyor.

Ortak olmak için kurduğu cümleler.

Hadi be hacı ortak olalım bana sonuna kadar güvenebilirsin.Zaten ben sitede d.moderatörüm.Ne yapabilirim ki.Private serverdeki herkes beni tanır.

Ben seni herkese tanıtıcam sen merak etme raffine.

Buzzzz demiş ki:
Raffine denen şerefsiz hala burda d.mod mu ? Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum.Şerefsiz herif charı soymuş böyle adilik böyle şerefsizlik görmedim.Ben o charı paraları itemleri yapmak için günlerimi saatlerimi harcadım.Neden bir şerefsiz gelip soysun diye mi.Sitede böyle şerefsizlerin d.mod olması beni dahada sinirlendiriyor.
Buzzzz demiş ki:
Ortak olmak için kurduğu cümleler.

Hadi be hacı ortak olalım bana sonuna kadar güvenebilirsin.Zaten ben sitede d.moderatörüm.Ne yapabilirim ki.Private serverdeki herkes beni tanır.

Ben seni herkese tanıtıcam sen merak etme raffine.
Raffineden başka yapıcak kimse yok şifreyi bir tek o biliyordu.

Yukarı Alt