1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

NVIDIA Ge Force Fx 5200

1. ahmet48

ahmet48 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benım 128 mb NVDIA Ge Force Fx 5200 ekran kartım war ben bunu 256 ve ya 512 yapmak ıstıyorum ama arkadaşlar ekran kartını anakarta qöre alırsın fln diolar napmam lazım yardım pls :buddha:

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    uuu olay derin, kısaca sorayım sen sistemini yenileyecekmisin yok dersen netten ikinci el bir ekran kartı al yeterlidir.

3. Zardock

Zardock   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sana tavsiyem kart değiştiricem diye ugrasma ver eskisini al tertemiz sıfır bi alet performans beklentını sadece ekran kartıyla gıderemezsın bence 128 mb olduguna göre biraz eskı bı konfigürsyon senın pc sagını solunu değiştireyım derken daha cok masraf edersin uyusmazlık yapar bı sürü sorun olur
    ha illa değiştiricem diyorsan ve uyum konusundan anlamam dersen ver iyi bi teknik sevrise adamlar yapsın yarın bı gun sorun cıkardıgında atarsın kafaların hiç yoksa kendın montaj yaparsan kullanıcı hatası, montaj hatası der ilgilenmezler

4. ahmet48

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi sistemimi değiştirsem mı ii olr yoqsa bi tane sistem özelllikleri sağlam bi kasamı toplatsam

5. BøBa

BøBa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    örenci
    Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
    128 mb 5200 büyük ihtimal AGP slotludur yani biraz eski bir sistem kisacasi 2. el ancak bulabilirsin 256 mb bir ekran karti pekte beklentilerini karşilamaz.sana tavsiyem yeni bir makina toplaman :)

6. ahmet48

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol kardeş

7. AnTiPaTi

AnTiPaTi Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum FX5200 den bendede var sorun çıkarmıyor ama caLL of duty 4 falan oynuyamıyorum maLesef 1,5 ram yaptım gayet süper çalışıyor bi sro ve ayrıyeten başka bi oyun açabiliyorum(örn:Cs) herhangi bi kasma falan olmuyor ilk önce ram'a yüklenmeni tavsiye ederim

8. DanTe__

DanTe__ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ford otosan bilgi işlem Stajeri
    arkadaşlar adam belliki sistem değişmicek çöpe at diye bi kavram yok dostum yeni bi kaç kart çıktı 150 milyon bütçen varsa ve dikkat et anakartın agp 8x desteği varsa ati sapphire hd3650 512 mb alabilirsin ama sistem uyumuna dikkat et tabi