merhaba arkadaşlar
ben 33 lv nukerim
masteryler
30 cold
32 fire-light
24 heuksall
hangi skillerde ve masteryleri düzeltmeli ve uplamalıyım
(imbue fire)

RoyalFlush

Bilgiliyim
spear nuker her zaman söylerim öncelikle cold 90 yapacak fiziksel defans için spear sın sana fiziksel defans gerek.
light 90 yapacaksın çünkü en güçlü nuke light ta
heuksal 90 olacak çünkü +hp değeri var ve iyi bir spearla işin ilerde çok kolaylaşacaktır.
geri kalanını 30 u fire a verebilirsin. fiziksel atak gücü ve az da olsa mag. defans işine yarayacaktır.
kıyafet olarak protector öneririm.

90 lvl'a göre söylersek 90/Fire,Lighthing,Cold 30/Heluksal yaparak git derim tabi bana göre...

bence heaksukal yanı glw skılını gıdme.nukersın zaten nuke cakıyorsun.bence elektırıkle ates gıd en onemlı arkadannda buz gelsın buzun arkasındanda gleave skılı gelsın.ama buffların nukerlerde cok onemlı glew wercegını buff wersen daha iyi bana gore
kıyafet bakımındanda armor-yada procektor gıysın
sılah da kılıc kalkan yanı sword - shild kullanman daha iyi.
he ama glew cı degılde sword skıllerıne werseydın wer derdım

ManlY demiş ki:
90 lvl'a göre söylersek 90/Fire,Lighthing,Cold 30/Heluksal yaparak git derim tabi bana göre...

büyk hata olr buz nuker içn çok önemlidir(snow shield war)bu yzdn cold 90 lighting en güçlü wuran nukedir bu yzdn 90 silh skilleri de çok önemlidir bazen seni nukeler kurtarmaz bu yzdn 90 ama ateş bana göre önemsizdir.onun yerini ztn lignting kapatır.bu yzdn istee göre 30 yada 0......

Yukarı Alt