Beyler ben bir nukerim ve cold kapatmaya karar verdim sizce bicheon skillerini açıp sword mu kullansam yoksa heuksal skillerini açıp spearmı kullanıyım ?

CHaKaLL

Öğretiyorum
Nuker cold suz olurmu hiç dostum.Bir nukerin en önemli silahı snowdur.Snowu olmayan bir nuker hiçtir.bicheon nuker düşünüyorsan cold+lighting+bicheon yada cold+fire+bicheon yapmalısın(diyeceksin lighting önemli bir skill speed var mag atak artıran skill var.mag atağını fire ın imbue skili ile gidereceksin.Fire ın imbue skili bütün imbuelerden daha etkilidir).Heuksal nuker düşünme derim...

CHaKaLL

Öğretiyorum
Tabikide senin kararın ama küçük bir not aktarayım pvp de yada çarını kasmaya gönderdiğinde çok yatacaksın.özellikle hiç bir şekilde sağlam olamazsın :( ama çar senin zevk senin karar senin...

arkadaşım şimdi önünde 2 seçenek var benim yapılandırmalarımı yazayım sana yaparsanki pişman olmassın buyur oku;

1. seçenek COLD-LİGHT-BİCHEON garmnet set giymelisin (kalkan olduğundan phy iyi olcak garmnet giyceğin içinde magic daha iyi olcak)
2. seçenek COLD-FİRE-HEUKSİAL Protector giymelisin (fire megini dengeliycek pro phyni gerisi sana kalmış artık)

KARAR SENİN

olacaksa bende nuker olarak pure acma 7.1 hybird cift el yakma light snow heuksal acarsan manyak vurusun ve kale gibi olursun

ama yok ben az yiyim az vuram tank olam diosan sana fire snow sword diorum

Yukarı Alt