Arkadaşlar Arkadaşım Beacheon Denedi Yok Glavie Denedi Yok Bow Denedi Yok Nuker Yapcaksan Nuker Olucaksın : Şöle Diyim

90 Lwl Nukersin Bladesin İvy Bekliyonuz Yanında 90 FF Fire Açmış Senle Aynı Kıyafetli Nuker Var Ama O Spear Olduğu İçin Senden Alıcak Bozulmasmısın :D Yani Gidipte Takla Atmam Benim Fikrim Nuker Dedinmi

90 FF Cold / 90 FF Lighting / 90 FF Fire

Örnek Verim

SaKsuKa Odinin En Kral Türk Nukeri Adam İsyuya 130-140 k Arası Vuruyor Söze Gerek Yok.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Nuker dediğin (90)Fire-(90)Cold-(90)Bicheon-(30)lightning gider. Coldda snowu maxlar, fire-cold nukerlerini açar, bicheonda da yatır-batır, combolarile işi bitirir :wink1:

ben yorum yapmıştım neden gelmedi acaba
neyse bi daha yazıyım herşey uniq deildir mesela pwp de bir fire nuker in bicheon nukeri yatırması imkansız gibi bişey bi kere 73 ve 71 bicheon komboları ile bulaşan zehirlerle defans düşecek fire nukerin üzerine bicheon açarsan sende yatır-batır serileri olacak yatırla altımıza aldığımız zman fire nuker kalkamaz bence kalkabilsede bişey yapabileceğini sanmıyorum

cok sacmasın yha :D sen bu oyunu hiç bilmiyon diyebilirim weaponsız nuker olmaz !!

CHaKaLL

Öğretiyorum
selcukk demiş ki:
cok sacmasın yha :D sen bu oyunu hiç bilmiyon diyebilirim weaponsız nuker olmaz !!
blade skillerindeki 71 ve 73 lük combolar gelmeden önce nukerlerin hepsi weaponsuz idi.buna ne demeli :D birilerine oyunu bilmiyorsun derken bence biraz daha düşünmelisin.çünkü herkesin kendine göre bir bilgisi vardır.(ve nuker olupta blade skillerini açan nukerler 120 lvl geldiğinde ve skill duvarı 300 de kaldığında ne yapacaklar çok merak ediyorum :coffee:

Wax Whine demiş ki:
Nuker dediğin (90)Fire-(90)Cold-(90)Bicheon-(30)lightning gider. Coldda snowu maxlar, fire-cold nukerlerini açar, bicheonda da yatır-batır, combolarile işi bitirir :wink1:
Dostum senin yapılandırman da fantastik pek duyulmamış bir şey ancak hoş duruyor.Ben biraz eski kafalı olduğumdan lightning açmadan pure int bir charın ayakta kalabileceğine inanmıyorum.Şu sıralara mastery total yüzünden güçleri minimize edilen nukerlerin uygulayabilecekleri en iyi yapılandırma;90light-90cold-30fire-90(heuksal ya da bicheon)..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
NighTwaLkeR demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Dostum senin yapılandırman da fantastik pek duyulmamış bir şey ancak hoş duruyor.Ben biraz eski kafalı olduğumdan lightning açmadan pure int bir charın ayakta kalabileceğine inanmıyorum.Şu sıralara mastery total yüzünden güçleri minimize edilen nukerlerin uygulayabilecekleri en iyi yapılandırma;90light-90cold-30fire-90(heuksal ya da bicheon)..
Fire-Bicheon masterylerini atak, Cold masterysini de defans olarak ele aldım. Lightning de buff için 30'da tercih ettim. Ama tabi ki tercih meselesi. Fire indirilip Lightning arttırılabilir
CHaKaLL demiş ki:
selcukk demiş ki:
blade skillerindeki 71 ve 73 lük combolar gelmeden önce nukerlerin hepsi weaponsuz idi.buna ne demeli :D birilerine oyunu bilmiyorsun derken bence biraz daha düşünmelisin.çünkü herkesin kendine göre bir bilgisi vardır.(ve nuker olupta blade skillerini açan nukerler 120 lvl geldiğinde ve skill duvarı 300 de kaldığında ne yapacaklar çok merak ediyorum :coffee:
120 lvl geldiğinde mastery yine 300'de mi kalacak?

Malesef dostum 150 level geldiğinde bile 300 mastery total kalacağına dair söylentiler mevcut.
Fire-Bicheon masterylerini atak, Cold masterysini de defans olarak ele aldım. Lightning de buff için 30'da tercih ettim. Ama tabi ki tercih meselesi. Fire indirilip Lightning arttırılabilir
Nerede o eski günler demek istiyorum.Ne yazık ki bence de fire kullanmayan nuker çokta sağlam olmamaya mahkumdur ama gözünü para hırsı bürümüş joymax nuker charları yeterince aşağıladı..

Wax Whine demiş ki:
En saçmasından saçmalamısın :lol: :lol: :lol:

Bir kere Lighting en önemli skillerden biri bir bak bakıyım full mag attack veriyor Fire PhY Veriyor cold phy def verior yani anlıcağın Lighting:90 | Bicheon:90 | Cold:90 | Fire:0
AL sana harika bir build üstüne yoktur hem yatmassın hem çok can yakarsın :detective:

NighTwaLkeR demiş ki:
Malesef dostum 150 level geldiğinde bile 300 mastery total kalacağına dair söylentiler mevcut.
Nerede o eski günler demek istiyorum.Ne yazık ki bence de fire kullanmayan nuker çokta sağlam olmamaya mahkumdur ama gözünü para hırsı bürümüş joymax nuker charları yeterince aşağıladı..

bu konuda çok komik yorumlar gördüm ama içlerinden birini alıntı yapmak zorundayım kusura bakmayın :) nuke charı illaki fire olmak zorunda değil cold-lighting-bicheon cold un el yakması fire kadar olmasada yine mob'un yada playerini hareketlerini yavaşlatıyor probilesitini azaltıyor ve freeze oluyor yani donup kalıyor bicheon division - lighting nuke - cold sonw shield + bicheon pyh. def. fire charı kadar kolay yatmıyor bunun üstüne armor giydinmi hiç bir sorun kalmıyor nerdenmi biliyorum ? 3 yıldır bu oyunu oynuyorum 500k sp kastım ve 2.5 haftada pre plusla 76 lvl oldum 2-3 hafta içindede 90 lvl im nuke char yapılandırmasının en sağlamı bu şekilde olur..

Wax Whine demiş ki:
Lightingsiz nuker düşünemiyorum.Nukeler ezik olur çünkü.

kimse düşünmüyorya 120-140-150 herneyse en son kaç olcaksa sorun değil ama biraz düşünün 2 tane skill yerimi açacaz.Nuker ne açacak Cold Lıghtmı olcak.Glavie Fire Heuksalmı olcak saÇmaa.100Lvde total aynı 3 tane 100Lv yapacaz Nuker için 100Bicheon - 100Cold - 100Lıght
120Lv geldiğinde total artacak.3 Skill yeri açmamız için bundan ötesini düşünemiyorum.
120 LVL de Total 360 Olacak "Bence..."

Yukarı Alt