nukerin üstüne çarmı varya seti saglam pro +5 olsun gelsinde pvp de nukeri alsın snow ne güne duruyo sadece yatır ve 4 batıra bakıyo warrior saglam olduktan sonra nuker kim alır str blade bile boş

Bence itemi farmı güzel olduk sonra iş pvp yapmaya doğru skilli doğru yerde kullanmaya bakıyor.
2 charında aynı şeylere sahip olduğunu düşünürsek iş sadece oynayan kiiye bakar ama warrior bi crt koyarsa bilemem :D
Nuker zayıf kalır o durumda :D

Warrior saf gibi buffsız dalarsa elbette yatar. Mag def yok kadar kötü :lol: Buffları bastıktan sonra nukeri süpürge yapar jangandan constantine her yeri temizler :mrgreen:

TwiLighT demiş ki:
kavazaki demiş ki:
realli demiş ki:
Lan gidin ben şu an bichoen/cold/ light kasıyom 12 gün önce 76 olmuştum.77 lvl warior bana vs teklif etti.kabul ettim. Bu arada ozy67 salamış nuker için defans zayıf demiş.cold ne borumu lan snow ne borumu.gösteriş için açıyoz sanki.he konuya tekrar devam:D işte kapışcaz.ben bufları bastım adama dalmak için hazırlandım adam çıktı.ben çıkar çıkmaz hani bağırıyorya onu yaptı.Sonra ben hemen snowu basmamıştım bastım. direk hep yatır çalıştım.2 kere tutmadı am 3, tuttu. sonra ayak kaydırdım. 2 nuke attım.en sson olarak hep yanıma yaklaşıyoya bide yatır koydum adam yattımı bilmiyom ama altta hani işlemleri gösteren yerde invilad terget yazıyo :D:D
Sorun yok bu arada nuker pvp yener ve her zaman kazanır.

---
arkadaşım çok lanlı konusmussun.bu bir tartışma platformu.yazdıklarına istinaden sana sadece şunu söyleyeceğim : bağırma skili ile pvp ye başlayan warrior %100 zaten yatar.bağırma skiliyle pvp ye başlayan adam warriordan zerre kadar anlamayan adamdır.
sorunları var belli ki. silkroad'dan hiç anlamadığını da görebiliyoruz. fazla uğraşmayın :muck:[/quote

Lan kelimesi dışında anlatım güzel bence konuya renk katmış pvp de ne kadar çok heyecanlandığı belli oluyor ama pvp de soğukkanlılar her zaman kazanır.

hayır warrioruna güvenen varsa gelsin server titan nick wannalost herkesi beklerim lwl 100 FF light cold bicheon beklerim

bu avrupa aşkı ne kardeşim bncede %100 LCB alır hmde her iktasına varım ^^ bu avrupa charları pvp charı değil bu joymax avrupa cıkarttı oyunun .... cıktı :( LCB bi warrioru kesn alır

Tarantella demiş ki:
warrior istisnasız alır.şu video çekme olayını bi kapsam bol bol video koyacagım sizlere.
zaten warrior için gerekli olanlar => +5 veya +7 br 18 yada üstü bir shield,+7 bir 2h sword,lv 85 cleric rod,fb +5 Heavy Armor ve Robe set e bi de ortalığı ağlatacak adam :P
bu hepsi olduğu ve cleric fullfarm olduğu taktirde nukerın yüzde 1 şansı bile yok bence.
'Pride demiş ki:
warıor havada karada alır
WosT demiş ki:
Warrior alır hele bide clericse warrior + cleric buff larını verse zaten bitene kadar rahat keser :think:
doğru söylüyorsunuz ama ben 100 lv ff +7 2h warrior +5 set bi warriorun 100 lv +7 ff bir nukere nasıl acı acı yenildiğini görünce hayretler içinde olsada rahatlıkla nuker alır diyebilirim. :thumbsup: :buddha: :nod: :starving:

Yukarı Alt