beyler ben nuker spear char kasıorum skıllerı 30'ar heuksal-fire-cold-light boyle hepsini aynı goturıyımmı ?? Bide charım full npc gıyıyo arada sırada moblardan cıkanları gıyıyorum ve charımı fazla sağlam görmüorum yakında 20m para almayı dusunuorum onunla charımı nasıl daha gusel yapabilirim yardım edermısınız :?: :?:

Fire'ı 30 levelde bırakıp diğer masteryleri 90 levele kadar uplamanı öneririm. 20m gold alacaksan şimdi harcama 40 veya 50 levele gelince harca bence

RoyalFlush

Bilgiliyim
bana kalırsa hiç altın alma parana yazık.fire ı 30 da bırakmanı öneririm.senin paraya 80 lvldan sonra ihtiyacın olacak.şuan npc giymen çok normal.en doğrusuda bu zaten.şimdiden para harcamaya başlarsan ilerki lvllarda sıkışırsın.80 li lvllara geldiğinde zaten ortalama 70-80m paran olacaktır.

Yorumlar doğru zaten.Onlara ek olarak sadece 1 şey söyleyeceğim charının buildi ne olursa olsun 2 int 1 str 3 int 5 str gibisinden buildler hariç :P itemlerini ne kadar iyi yaparsan o kadar iyi bir charın olur.Düşük damage almak için de intlerin itemlerine daha da çok önem vermeleri gerekiyor diye düşünüyorum...

A

Anonymous

Guest
Sniker demiş ki:
Yorumlar doğru zaten.Onlara ek olarak sadece 1 şey söyleyeceğim charının buildi ne olursa olsun 2 int 1 str 3 int 5 str gibisinden buildler hariç :P itemlerini ne kadar iyi yaparsan o kadar iyi bir charın olur.Düşük damage almak için de intlerin itemlerine daha da çok önem vermeleri gerekiyor diye düşünüyorum...

Haklısın bençe...

Yukarı Alt