kotu olur gercı onunla ılgılı 700 tane topıc var ama okumamıssn herlde ben yıne de ızah edıym 90light-90cold-90heuksal-30fire olucak :thumbsup:

yapma ya :mrgreen: ben atack ıcın mı ekle demısım sence :mrgreen: zuhahah bıde bılmıslık ya bırz forum gez bakalm ne dıyolar fıre hakknda :mrgreen: passive!!!

@ sky
İSteyen istediği gibi charını yapılandırabilir, Bu yapılandırmada da şuan tutulan bir yapılandırmadır.Eğer rakibini diğer nukerler olarak görüyorsan bu yapılandırma sana armor giyen ve fire 30 yapan nukerler için çooook büyük bir avantaj sağlayacaktır.Eğer heuksal dan vazgeçerse 2k hp kaybeder.Ama light 90 nukesinin yanınına güzel bi fire nukesi de eklemiş olur.YAni zevkler ve renkler tartışılmaz her türlü olabilir o yüzden.
ya fireden vazgeçeceksin, ya weapon skillinden light intin atağı cold ise defansıdır :wink1: Yani light ve coldsuz int olursa çok bişey yapabilecğini zannetmiyorum.

Sniker demiş ki:
@ sky
İSteyen istediği gibi charını yapılandırabilir, Bu yapılandırmada da şuan tutulan bir yapılandırmadır.Eğer rakibini diğer nukerler olarak görüyorsan bu yapılandırma sana armor giyen ve fire 30 yapan nukerler için çooook büyük bir avantaj sağlayacaktır.Eğer heuksal dan vazgeçerse 2k hp kaybeder.Ama light 90 nukesinin yanınına güzel bi fire nukesi de eklemiş olur.YAni zevkler ve renkler tartışılmaz her türlü olabilir o yüzden.
ya fireden vazgeçeceksin, ya weapon skillinden light intin atağı cold ise defansıdır :wink1: Yani light ve coldsuz int olursa çok bişey yapabilecğini zannetmiyorum.
yalnz soyle bıseyy var kardesım sonucta herkesın gorusu vardır kendıne has ben ona karsı gelmem saygı duyarım ama karsımdakı ınsan bnm gorusmu kucumsercesıne cvp verıyorsa bende gereken cvbımı verırım :thumbsup: s\s nuker olucakmıs bende ızah ettım heuksal eklemesıde mantıklı bı cozum olablr ama passive lvl 3 iken 2k hp avnatjı saglmaz bu bir bi ikincisi de ben arkdasa armor giy demedim :? zatn arkds aynı baslıkta topicten 5 tane acmis her nese

Yukarı Alt