1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Nuker için yardımmm

1. bangezeren

bangezeren Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugüne akdar hep str char kastım. bu aralar nuker kasıyorum şuan 80 lvl light-cold kullanıyorum skilleri lvlimin 3 asagısında max. asıl sorun şu ki bicheon mu heuksal mı kullanmalıyım? şuan ikisinin de lvlı düşük 40 lvl de duruyor. ben heuksal açmayı düşünüyorum çünkü spearın mag atagı bı harıka 85+7 spear bayagı iş yapar ama sword un atagı cok dusuk. shield ın savunmasını gozonune alıp sword mu kullanmalıyım yoksa karsımdakının işini tekte bıtırmeye calısarak spear mı kullanmalıyım. bicheondaki comboların sonuncusunun verdıgı zehır tmm guzelde o skılı acabılmek ıcın comboları acmak lazım eski bir blader oalrak o comboların ne akdar cok sp yedıgını ii biliorum :) şimdi beklıyorum usta nukerlerın yardımlarını şimdiden tesekkurler

2. destiny

destiny Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 80lvl nukerımı yapmayı planladığım build: Hybrid Light Cold Spear Nuker. :mrgreen:

Bence böyle yap . Snowun olduğu sürece bişey olmaz 8)

3. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle sunu belırtıyım kardesım hıc bır chınese char kendı sartlarındakı bır chara(hangı yapılandırma olursa olsun)tek atamaz bu dedıgın olay europ charlarda mevcut ama tek atmaktansa uzun pvplerden zevk almayı tercıh ettıgımız ıcın chınese tercıh edıyoruz oncelıkle kafandan tek atma fıkrını cıkar :muck: sonra sordugun soruda asıl onemlı olan senın ne ıstedıgın eger suan 80light-80cold yaptıysan ve fire hic uplamadıysan weapon skıllerımı de kullanıcam dıyorsan bnm sana onerım s\s.neden dersen senın de soyledıgın gıbı shıled avantajı+yatır batırın zevki.ama weapon skılı kullanmıcam sadece nuke ıle kasıcam dıyorsan heuksaldan vazgecme :thumbsup: