Arkadaşlar Nuker Char yapılandıracağım hiç bir skilede vermedim hepsi 0 'da sp farm yapıyorum ama ilerde daha hangi skillere vereceğime karar veremedim sizce hangi skilleri açmalıyım ? elimde kılıç kalkan var acaba cold - light - fire yimi açsam yoksa biechon - cold - fire mi açsam hiç karar veremedim hangisi daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum..

Takımı
Besiktas
crazydange demiş ki:
Arkadaşlar Nuker Char yapılandıracağım hiç bir skilede vermedim hepsi 0 'da sp farm yapıyorum ama ilerde daha hangi skillere vereceğime karar veremedim sizce hangi skilleri açmalıyım ? elimde kılıç kalkan var acaba cold - light - fire yimi açsam yoksa biechon - cold - fire mi açsam hiç karar veremedim hangisi daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum..
nuker çarların geneli bic-cold-light oluyor genelde sağlam ve güzel oluyor ama şahsen fire cold bic kullanıyorum
nuker çarlara karşı daha fazla dayanıyorum

120 cap'de light fire'a göre çok daha iyi.Tek sorun son nukenin 116 lvl'da açılması.Ondan önce gelen nuke skill'ide 106 lvlda max oluyor. 10 lvl boyunca vuruşunda bi artma olmayacak ama 116'dan itibaren kodummu oturtan bi vurusun olur.silah seçimine gelince bicheon. 120 lvl'da açılan son combo lightning ve thousand army chain'in birleşimi çok yararlı olucaktır.
Tabi son açılan killing heaven(batır) skill'inden bahsetmiyorum bile :D
Önerim bich-light-cold 120 lvl'da kasıp kavurur.

Lemonade demiş ki:
Arkadas Gap değil Cap demiş, yani pSro mu iSro mu onu soruyor.
:muck:
crazydange demiş ki:
isro :D pardon yanlıs anlamısım :D
:thumbsup:

Zippy demiş ki:
120 cap'de light fire'a göre çok daha iyi.Tek sorun son nukenin 116 lvl'da açılması.Ondan önce gelen nuke skill'ide 106 lvlda max oluyor. 10 lvl boyunca vuruşunda bi artma olmayacak ama 116'dan itibaren kodummu oturtan bi vurusun olur.silah seçimine gelince bicheon. 120 lvl'da açılan son combo lightning ve thousand army chain'in birleşimi çok yararlı olucaktır.
Tabi son açılan killing heaven(batır) skill'inden bahsetmiyorum bile :D
Önerim bich-light-cold 120 lvl'da kasıp kavurur.
+1

ya aslında çok kararsızım fire'yi açmayıda çok istiyorum ama lightsızda olmaz dıe dusunuorm ne yapacagıma karar veremıorm ?

ya aslında çok kararsızım fire'yi açmayıda çok istiyorum ama lightsızda olmaz dıe dusunuorm ne yapacagıma karar veremıorm ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bi int charda fire açmak fazla,yanlış. Pvpye cikacaksin o charla. Def lazım e ama party ratio da,lazım? Intsin zaten ayağın yüksek iki gram daha yukselsin diye hepten tek yemeyi tercih etmiş olursun fire açarsak.
Light cold bicheon el yakma light

Kardeş İnt char olduğu için cold açman gerekiyor o kesin phy. defance var çünkü bu çok gerekli. Ve onun yanınada bi güzel fire aç ki Pvp de Fire wall ile mükemmel bir hp ve magiç defanceye de sahip olursun zaten metaor ve bow skilleri ile gerisini halledersin :)

Bicheon + Heuksal + Pacheon . (FF) = Delete Character / Ce iki nokta üst üstte slash format enter

Yukarı Alt