1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Nuker Hakkında Yorumlarınız..

1. Intimate

Intimate Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yinemi diyeceksiniz.. o mu iyi bu mu iyi tarzından sormayacağım ama :):)

Nuker char bana göre s/s çok karizma duruyor

ancak pvp den zevk alabilecekmiyim, wizard kastığım için pvp de int çarlara önyargıyla yaklaşıyorum

bi karakter buldum fire light bicheon farm kendi levelinde setide var ancak cold olmadığı için aklıma yatmadı

siz ne düşünüyorsunuz , nukerler nasıldır , hemen kötü deyip geçmeyin açıklayın lütfen ..

2. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Sadece yatır-batır skilleri ile adam alan oyuncular gördüm.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

S/S Nuker üzerine char tanımam itemleri seti full'se çok canlar alır :muck:

4. Intimate

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için teşekkürler , her çarın ayrı bir zevki var ancak o zevki ben nasıl algılayacağımı bilmiyorum

5. Galliport

Galliport Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    PC Donanım
    evet s/s nuker en iyisidir pvpde sen o charı alıcaksanda light sildir cold aç veya fire sildir cold aç devam et..

6. Intimate

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bazıları direk kötü (hp az,iyi değil,görünmezlik gibi skilleri yok) diye yorumluyorlar, ancak bu durumda bu yorumu yapanlar demekki item dizmeyi bilmeyenlerdir:) , Yardımcı olduğunuz için teşekkürler

7. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Hybrid yapmaya çalışılır-önerilir her zaman. 7:1 yapmıştım ben de ama beceremeyince karakter berbat bir hal alıyor. Önermem yani. Full Int Light[el yakma] Cold Bicheon Protector set ile mükemmel bir karaktere sahip olursun

8. melez

melez Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Tasarım
    bende fire/cold/Lighting yapılandırması yaptım. nukerin zevki bir başka çıkıyor.

9. ddnet

ddnet Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wiz charlara bakarak ''intçiden pvpci olmaz arkadaşım'' diyen zihniyetleri kınıyorum :muck:

yapılandırmaya gelince biceon+light+cold spear ise fire+cold+heuksal en iyi seçimlerdir..
    spearlara hybrid moda...ancak 120 cap. geldiğinde hepsinin elinde patlayacak hybrid charlar..yani şimdilik hybrid iyi bir seçim olur ama gelecek vaadetmiyor...
    sworda gelince o zaten az vuruyor...hybrid yaparsan dahada az vurur...yani sworda hybrid bundan evvelde iyi değildi bundan sonrada iyi olmayacak...

ss ile pvp davasına gelince..kabaca tahminde bulunmak gerekirse snowun varken sadece zerkli bir wiz yada criti 20 (80) olan bir rouge yada warrior alabilir.. ( lighting olduğunu varsayıyorum)

peki nedn biceona lighting dersen ss elinde kalkanıyla int.çilerin savunmacısıdır..adama dayanıklık lazımdır..onun içinde parry lazımdır derim...
    paryy bufu olmayan her intçi nuker her zaman daha falza damage yer dene ve gör ;=)

peki nedn speara fire açtık dersen spearın silahı sworddan daha fazla vuruyor..yani charın amacı bir an evvel ve en hızlı şekilde rakibi tepelemek...ona atak lazım yani :wink1: derim.... (ama kişisel tercihim her zman lightan yanadır..)

giysi seçimi oalrak ++int.çi charı wiz yerine koyup wizler robe giyer o robenin karşılığı chnesede garment aman gidem garment giydirem nukerime % 20 mp + hız tasarufuda yaparım hem++ diyen tüm arkadaşlar malesef hayatlarında +101 chnese charı olmayan çoğunluklada nukerleri erken lwlde yatırdıkları için 90a gelmeden bırakan arkadaşlardır... deli gibi phy. defans açığın var..ARMOR set benim kişisel tercihim..11d de garment giyersen 26-30k canla asla herhangi bir strye gel pvp diyemessin...armor olmassa pro.da iyi bir seçim olur...ama bence int.çiler pek pvpde görünmediği için ve çoğunlukla pvp charları str olduğu için ben armor giy derim... her charın ihtiyacı ama legend takı ssnukerin daha fazla ihtiyaç duyduğu bir takı.. yapmayı ihmal etme..aldığın damageyi emer ve snowun yokken bile phy. defans bufu ve cristall wall ile dayanmanı sağlar...

son olarak pvpde seni hafife alıp ''' lan nuker bu yaaaaa alırım ben bunuuuu'' diyen herkez sana dalmaya çalışacak :santa: bende skilleri ff olan bir nuker hayatta hafife alınamz derim...birde fire yapma nukeri...lighttaki kuş kadar parry inan çok farkediyor...sadece elbiseye taş basmakla olmuyor..
    ssnukerin tek kötü yanı snow bitince safe zonede çay-kahve içmeye gitmesi cicioe2 summer4:

benim 2 nukerim oldu fire ve light aradaki farkları bilirim :wink1: kişisel görüşlerim bunlar... katılan olur katılmayan olur...

10. +Dejavu+

+Dejavu+ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    My char kasma olsada içindeki davaya bak :P O kadar S/S ile kapıştım nedense hiç yatıramadılar :sfff: bence hybird spear kasmalısın :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  11. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gelecekte göreceğiz hybird patlıyormu patlamıyor mu :beer:

12. ddnet

ddnet Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D o zmanın ayrı bir hybrid yapılandırması olur acak şimdiki hybrid yapılandırmaların hesabı tutmaz.. :D

hybrid ile ilgili tahminim 120 capte eğer speara hybridlik yapılacaksa muhtemelen 10-1 15-1 gibi bişey olur çünki öteki türlü cahr hybrid olmaz :santa:

ss nukerde damagesi azalır....zaten ss nukere hybridlik gitseydi şimdiye akdar çoktan giderdi :D belki 8-1 yaparlar ama summer1:

13. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Snowlu warior çok rahat canını alıyor full nova olsa bile = 1
    Pary rate nedir buf mudur :D benim bildiğim crit yeme oranı düşüyor :thumbsup: =2
    O kadar çok abarttınki S/S charı herkez rahat alır onu hiç o kadar abartmayın senin dedğin öyle zerkle o critli roguenin alması için o adamın full +10 egy garment olması gerek :muck: =3
    S/S nukeri adam eden zehirleridir onun dışında tamamen 1 ezik. Kendim 110 Lv satın aldım üstü full nova +7 idi sword ve shield +9 nova idi. Spear charı alamıyordum Ghost spear ve Stun ile sadece durduruyordu beni oda hep olmayan birşey.
    Tartışma çıkmasın benim düşüncelerim budur. :thumbsup:

14. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    7:1 ftw hacım canını sıkma 120de heuksal çok fena olacak fire bide cold off dadından yenmez :starving:

15. ddnet

ddnet Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç warriordan iyidir demedim ki 8O cicioe2 eekd1

adam sormuş cevap verdim..karşılaştırma yapmadım ki makara: makara: :byes:

birde ksrodaki gibi cleric silah değişince bufflarınız gidecek ilerki caplerde..

o zman bu eular ne yapacak oda ayrı bir tartışma konusu makara:

110 satın alma , kas inceliklerini öğren sonra konuş cicioe2

16. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Warior snowlu yatıramaz demişsin :popcorn:

17. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

S/S vs Hybird 7:1 spear . Kendi charımdan çektim üstü full +5 +7 nova pro set olan S/S ile kapıştım gerçekten snowluyken ne o beni yatırıyordu ne ben onu onun snowu %64 benim snowum %45ti. :P Snow bitince her zamanki gibi king spear aldı :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  18. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim zaten kasmadığım char olarak bir tek warlock var gerisi hep canım ne isterse 110 edip fulluyorum gogo pvp para b.k :P Kimse bişey diyemez :think: adamına göre setimde hazırdı S/S de gene iş yok yatır batırlarla ayakta duruyor. Herkezde öyle yapıyor. summer7:

19. ddnet

ddnet Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pvpde evet armorsetli + %63 snowu olan ss'e nereye tek atıyor ki makara: ben 67 lwlken 72 warriorla beni alamayıp baronetiyle pk olan adamlar gösterebilirim makara:

pvpdeki genel durumu bu...ssin...kas inceliklerini öğren...vurduğunun %63ü havaya gidiyor yahu..elinde mısr silah yoksa nereye alıyorsun makara:

20. ddnet

ddnet Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    e tamam ben ne dedim...en iyisimi dedim makara: sadece armorset+%63 snowlu ss nukeri (hatta spearı) warrior nereye alıyor öyle kolaycacık dedim cicioe2