1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Nuker hakkında eşsiz biLgiLer..!

1. DeadLy_KaTaNa

DeadLy_KaTaNa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Stuudent:D
    Selam...
    Bakıyorum forumda ''nuker'' lerin ezik olduğunu söylemeye çalışanlar var..
    Herşeyden önce niteliksiz bilgileri de ele almanız gerekir..
    Nuker; İngilizce anlamıyla ''çakan'' demektir.
    Nuker, hastır. Eşsizdir. Numune dir. Hybrid gibidir, iyi kasılırsa elde süperleşir. Mag. atağı yüksek tutulmalıdır.
    Nuker hakkında bilgiler;
    Sword ve shield takan nukerler ilk başta sizlere çok cazip gelecektir. Yatır-Batır, Sword Combo gibi skilleri ele aldığımızda ne kadar hoşunuza gideceğinizi tahmin edersiniz. Ayrıca + defans, block gibi özellikleri de tabiiki de shield sayesinde gerçekleşir.
    Peki gerçekten S/S mükemmel mi? ; HAYIR..!
    Bakınız, en iyi nuker s/s dir diyen arkadaşlar.. En iyi nuker s/s değil, Spear Nuker dir.
    ECSRO da deneyimsiz olanlar spearı kullanmalıdır. Ben bu şekilde bir hata yapmıştım..
    Aslında DeMagical S/S idi.. Atağı az olduğu ve batır skillerinin zamanını tutturamadığımdan spear a geçmiştim. Spear beni oyuna bağlamıştı. Yani aslında ilk ecsro oynayışımda deneyimsizdim.
    O yüzden de şiddetle SPEAR NUKER diyorum...

Nuker hakkında force bilgisi;
    Lightning, nukerler için en çok işe yarayacak olandır. Lightning mag. atak arttırıcı bufflar da bulundurur. AYrıca nuke atağı en güçlü olan force dir. Passive buffu ise parry ratio (miss alma) mutlaka açılması gerekir. Bir de koşu hızı arttırıcı skilleri var. Onların zaten mutlaka açılması gerek. Phantom Walk skillini de açın.
    Ice, asla ve katiyen seçilmemesi gereken bir force dir. Sadece defans skilleri gereklidir. Nuke konusunda abartılı bir şekilde YİĞRENÇ tir. Dediğim gibi ice force de sadece guard skillerini ve passive buffunu açın. Fazladan defans çok ama çok işinize yarayacaktır.
    Fire, bazı oyuncuların nukerlere en çok yakıştırdığı force serisidir. Ama aslında str charlara (bilhassa Glavie de ) en çok yakışan force dir. Çünkü devamlı phy. damage (fiziksel saldırı) üzerine yapılandırılmıştır. Bu da nukerler için çok az miktarda gereklidir. Nukelerinin kesinlikle açılması gerekir. Lightning nukeleri kadar çok vurur. Guard skillerinin de açılması gerekir. Mag. Defans ileride işinizi görecek. Bir de Ice için guard açmıştınız. Hem PHY hemde MAG defans artacak. Passive skillini açın derim. Zararı olmaz.

BU ARADA FORCE BİLGİSİ DEDİM AMA WALLLARI ATLADIM, WALLAR SADECE BOW CHARLARLA ÖZDEŞLEŞİR... aslında nukerlere de yarar o size kalmış..

Nukerler için kıyafet bilgisi;
    Nukerlere hp yada phy def. arttırılmış ve + sı bol ''blue'' lenmiş ARMOR gerekir. Protector ya da Garmenti ellemeyin.

Sağlıcakla kalın, iyi ECSRO Lar... :byes:

2. TorQ

TorQ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence spear tamam iyi vurabilir ama bnım 90 lwl nukerim var elime spear alınca setimin cok iyi olmasına ragmen wing tribelere bıle yatabılıyorum o yuzden bence moblarda kasarken +avantaj sword-shıeld derim

3. LegendLess

LegendLess Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @DeadLy_KaTaNa
    Sana Spear Konusuna Katılıyorum Lakin eklemek istediğim bişe var Pratik bilgisi olmayan yani açarsak Pvp Bilgisi olman PataKüte dalan birisi için kulanmaması gerekir. Spear'lı birisi En büyük AvantaJı Stun ve Knock Back'ten alır zaten Mag olarakta Fazladır. Lakin S/S def saglıyor dogrumu evet bence Pvp'de Hızlı ve Bilgisi olmayan için Sword Bilgisi olan iyi Kulanan içinde Spear'ı öneriyorum.

4. _MaYBe1DaY_

_MaYBe1DaY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen charda sp varsa spear nuker git çok sağlam olur sp yoksa sağlam vuramıyorsan s/s nuker git bendede var bi tane spear nuker sp de var üstünde çok sağlam 64 lvl elinde +2 spearla 68 lvl mole lere 2 atıo hybird den daha sağlam vuruyorum bi ateş flame burnin' wave(43 skilli) bide glaive döndürme (63 skilli) atıorum mole ölüyor

5. _MaYBe1DaY_

_MaYBe1DaY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen charda sp varsa spear nuker git çok sağlam olur sp yoksa sağlam vuramıyorsan s/s nuker git bendede var bi tane spear nuker sp de var üstünde çok sağlam 64 lvl elinde +2 spearla 68 lvl mole lere 2 atıo hybird den daha sağlam vuruyorum bi ateş flame burnin' wave(43 skilli) bide glaive döndürme (63 skilli) atıorum mole ölüyor

6. Ador

Ador Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacım iyisin hoşsun da biraz mantık lazım insana :)
    Full int spear... Denedimdim zamanında. 74 lvlde karralarda yattığımı asla unutmam... Hele bota bırakıldığında.. Üfff kanser etmişti beni. Hybird kasılıyor genelde nuker olarak... Ama 4 yıldır nuker kasıyorum ve iddasına da girebilirim. iyi bi set varsa s/s nuker yenilmez...

şu light konusuna gelelim
    Tamam şimdi isroda olsak 90 skilleriyle... Tamam light derim. Ama sen zaten sadece 1 tane nuke kullanıyorsun lightta. eğer onu mystery 90 yaparsan fire da %20 gibi bi attack kaybı olur imbue kullanımında ve nukede... Yani firede sen 3 nuke kullandığına göre fire imbue seçilmeli.

ha bi de bi psikoloğa görünsen iyi olur. Hipokondriyak ciddi bi hastalık haline geliyor çoğu zaman :) :popcorn: :popcorn: :popcorn:

7. destiny

destiny Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Normal Silkroad ' da bence en iyi nuker'lar ya

90light 90 cold 90bicheon <-- nukerlar ama snow sheild + bicheon buff basınca ölümsüz + armor set..

ya da 90fire - 90heuksal - 90cold <-- Cold imbue fire nuker heuksal skilleri ile ..

8. Ador

Ador Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

90 Lvlde bence de en iyiydi nukerler. Ama 100 lv geldi hacım :) 100 lvlin yıldızı archerlar :)

9. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Söylemeye çalışmıyorum, söylüyorum :wink1:

10. Ador

Ador Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hacım söyliyenler oyunu ne kadar bildiklerini sansalar da oyundan zerre kadar bi şey öğrenmediklerini söylerler.. :)

11. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Ben mi oynamayı bilmiyorum? Aslında birşeyler biliyorum da yırtıyorum kendimi :wink1:

12. canertam

canertam Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HER TÜRLÜ S/S DAHA IYI BLOCK GELIYOR VE BATIRLARI MAX LADIGINDA BEN 88LVL İM 90LVL BOW CUYA YATIRLA 7K+BATIR 7K+ SON BATIR İKİLİ 3K+5K ETTİ 22K AMA BU ARADA CAN BASIYOR KARSINDAKI SENDE DİGER YATIRI YAPIYOSUN GENE AYNI TAKTIK VE ADAM YERDE BEN YATIRLARI TUTURMASINI BILIYORUM NE ZMN YATIR TUTUCAK ARTIK ANLIYORUM s/s NIN USTASI OLDUM DIYEBILIRIM

13. semih1919

semih1919 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim eğer karşındakinin br si 18 veya üstündeyse sen onu nasıl yıkmayı düşünüyosun bide kalkan +7 +9 felansa sana vurduğu zaman senin feleğin şaşar sen spear la stun koyabilirsin ama 2 vuruşunun 1 i block yiycek spearın 3 iyi yanı var can+stun+çok vurma bence oyuna ilk başyacak olanlar pata küte dlaacak olanlar s/s kullansınlar hiç değilse defansın artıyor!

14. Adith

Adith Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ECSRO'da nuker charlar ne olursa olsun EZİK'tirler.Ben 90 glavier'im elinde sun olan nukerleri rahat alıyorum.Şu ana kadar VeLnYs dışında bir nukere yattığımı hatırlamıyorum,varsa da nadir.Cünkü Snow shield yok :wink1:. 58 skili+63 alanı cri geldimi hangi nuker olursa olsun yerde :)

15. 2god4you

2god4you Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student
    nuker ingilizce'de çakan anlamına mı geliyo ?? saçmalama yaa

16. mcoktay16

mcoktay16 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nuke esı yoğunluğu nukleer bombanın patladığında oluşturduğu manzara:D

17. furkan626

furkan626 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Pc tamircisi , Gitarist , CNC operatörü
    nukerLer pwp de çok kötüLer

18. yusufbagci

yusufbagci Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet Cafe
    4 yıldır nuker kasan arkadaşa soruyorum: 74 lvl bir nuker 67 lvl bir moba (hem de magic saldıran bir moba) nasıl yatar?

Pvp alanlarında paspas olmuş nice s/s nukerler bilirim.
    Nuker denince akla ne gelir? İşini çabuk bitiren, (INT yani INTELLIGENCE ) akıllı, hızlı-çevik. İşini kısa yoldan halletmelidir. Bu yüzden vurabileceği max damage ile 1 veya 2 skilde karşısındakini haklamalıdır.