bir nuker spear mı olmalı s\s mi ? hangisini tercih ediosanız lutfen tum buildi skill tablosu farm grafigiyle gonderrsenız sevnrm ayrıca eger s\s diosnz garment mi armor mu? lütfen yardım skil tablosu resimli olursa seviirm

full intse s/s hybridse Spear olmalı bunların rehberleride konunun az yukarısında mevcut bi goz gezdir :lol:

hybrid hueksal yapıcaksan imzamda link war ole yapmanı tavsiye ederim Wink

fazla paralı bı oyuncu sayılmam ve full int dusunuyorum konunun yukarısndakılerı okuudm ama pek anlmadım sence hangisi iyise herseyıylle skil tablosuda resmli olark gonderrmsn

bence spear kullan
protector(pro) giy

ama elbiselerin düzgün olsun
olma imkanı yoksa s/s(sword/shield) tak garment Wink
detective extraokk

Mertcan Ben Kasıyorum S/s Garment Sağlam Baya Cold/Lightning/Bicheon/Garment Itemlerını Full Blue +5 Yap Ama Nuker Oynamak Strye Gore Daha Zordur Fakat o İşi Halledersen o az Hple Çok iş yaparsan (Gerçi Snow Shieldle Beraber 10khpın Bile Olsa 15-16k Gibi Bir Sayı Olacak) Serverde İsminden Sık Sık Bahsettirebilirsn :lolmuch: :lolmuch:

ya olum ben zatı nuker charla daha kolay kasıorum strden daha az hatta hıc yatmıorum denebılr tek problemım protector sevmemk armorlada agır kasılması karar veremedm

Ben Ne Dedim Lightning / Cold / Bicheon / Garment Didim Fireye Verilmiycek Colda Veremessin Ki Bu Da Direk olum Demek...

firesız nuker mi olur burak yavf Shocked 60 cold 70 bicheon 80 fire 80 lightning dusunuom ben suann protector var ama ılerde garment geccem ıyıdır herlde bıde hackerlar verı tabanını ele gecırmıs 80 lvlları calıolarmıs dıkkat et xD

Yaw Öyle Bi Olur ki Sempatide Paso kasan adam var ya 52ydi şimdi 72 filem onun imbue fireydi o da lightninge dönüştürdü Lgihtning/Cold/Garmenti ben deil Yavuz abi söledi bilirsin onu adam charı 70lik olarak açıo sinir oldum girdii en düşük char 70 hmm hmm hmm

harbı yaa sorma gecen 2m almaya gıttım xD 2m yanlız herf soruo 8mdi dimi yok diom 6m miydi yok 2m dedim herf janganda m i vercek 72 +5 spear nuker la gelio tav etti benide yok pardon ben senı yanlıs anlamısım abı ben ımbue cold sandım lıghtnıngde olur tabı guselde olur ama efect olayı fosss bırazda zevk ısı bılıyosun fırecıyım ben :d

Ayrıca Lightningin Imbue SOn Kitapta Gayet Güzel Bi Efekti Var Herşey Fire DAmage DEildir Intsin Hpın Az ONu ii kullanman Lazım SKiller Büyük Önem TAşıo Nukerle PvP Yapmayı da örendin mi tmmdır bitti olay! Eğlence Eğlence Eğlence extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer

Yukarı Alt