Arkadaşlar ben dahil olmak üzere çoğu kişi bu sorunu yaşayacaktır. Garip bir arıza nedeni bilinmemekte. İlk başta bende olduğunda öle uçuk uçuk cevaplar aramaya çalışmıştım. Ama çözümü çok basit. Yapmanız gereken, Bot orada takıldığı zaman Siz kendi eliniz ile bota yardım etmenizdir. Bazen program Purs. seçeneğini yani satın alacağı menüyü göremiyor. Siz kendi elinizle NPC nin Satın alma kısmına giriniz. İlk başta BlackSmith de olacağı için işi bittikten sonra Herbaliste gidecektir. Aynı şekilde Herbalistin penceresinde takıldıktan sonra Bota yardım ederek Pot almasını sağlayın. Daha sonra kasma alanına at ile gitmesini istediğiniz seçenek aktif ise, Stable a gidecektir. Aynı şekildede orda yardım ederek atı almasını sağlayın. Bunları yaparken sadece satış penceresine tıklayın bot gerisini halledecektir. Sonra güzelce kasma bölgesine gidecektir. Sorun nerde kaldı diyeceksiniz sorunu işte çözdünü Return Scrool çalışıp Bot şehire döndükten sonra Sizin yapmış olduğunuz işleri siz dokunmaksızın yapacaktır.

MuratHeP_EsK demiş ki:
Arkadaşlar ben dahil olmak üzere çoğu kişi bu sorunu yaşayacaktır. Garip bir arıza nedeni bilinmemekte. İlk başta bende olduğunda öle uçuk uçuk cevaplar aramaya çalışmıştım. Ama çözümü çok basit. Yapmanız gereken, Bot orada takıldığı zaman Siz kendi eliniz ile bota yardım etmenizdir. Bazen program Purs. seçeneğini yani satın alacağı menüyü göremiyor. Siz kendi elinizle NPC nin Satın alma kısmına giriniz. İlk başta BlackSmith de olacağı için işi bittikten sonra Herbaliste gidecektir. Aynı şekilde Herbalistin penceresinde takıldıktan sonra Bota yardım ederek Pot almasını sağlayın. Daha sonra kasma alanına at ile gitmesini istediğiniz seçenek aktif ise, Stable a gidecektir. Aynı şekildede orda yardım ederek atı almasını sağlayın. Bunları yaparken sadece satış penceresine tıklayın bot gerisini halledecektir. Sonra güzelce kasma bölgesine gidecektir. Sorun nerde kaldı diyeceksiniz sorunu işte çözdünü Return Scrool çalışıp Bot şehire döndükten sonra Sizin yapmış olduğunuz işleri siz dokunmaksızın yapacaktır.
Evet muratın dedigi gibi boyLe bir sorun var...bunun dısında yapması gerekenLeri tamamLadigi haLde sehirde paso tur atmakta gibi vs..sorunLar var bunun duzeLtiLmesi icin return cekmek tp oLmak sroya yeniden girmek gibi vs ..isLerLe duzeLtiLebiLir taki srobotun hatasız bir surumu cıkana dek bu zart zurt hataLarı cekicez kısacası guLun dikenine katLanıcaz ...ins en kısa surede bu hataLar duzinesi duzeLir sorunsuz kasmaLar a dewam ederiz

evet bu hata bendede war ne yazık ki Crying or Very sad napalım olmuyor anlamadım geçendede bot uma bi baktım mp potum bitmiş mp yi doldurmak için oturuyordu kalkıo kesiodu iice saçma sorunlar çıktı gel gelelim bu sorunlar ne zaman ve nasıl bitcek yeni update olunca hepsine elweda diyeceğiz yani su an bu hatalar 1.132 versionda war arkadaslarımızın da dediği gibi bi kaç gün dişimizi sıkcaz we pufff =) hmm hmm hmm hmm sabaha kadar rahat rahat bot umuzu kurcaz şehrine de gitcek adam gibi npc lerle konuscak extrabeer extrabeer extrabeer
BİRAZ CEM UZAN MI OLDUM SANKİ =)

npc ye takılmaması icin ekran cozunurlugunu 1024*768 piksel ayarlayın takılmaz

AYNI SORUN BENDEDE VARDI BEYLER İTE POTDA BASMIYODU GİRDİM ÇIKTIM OLDU :lol:

ducan demiş ki:
kendiniz alın diyosun da ben bota bırakıp okula gidiyorum ne zaman okuldan gelsem NPC nin birinde takılmış halde buluyorum.Bunun tam çözümü yokmu ?????
sende o zmn potu 5 eksigine ayarla yap bırak düzelince kendisi yapıyo zaten

Yukarı Alt