sorunu çözdüm. ekranı 1024*768 yapmak gerekiyomuş. gerçi geniş ekranda o çözünürlük çok dandik oluyo ama zaten bot kasıyo :lol: konu kilit lütfen

bi sorum daha var. Botla kastığım esnada yeni bir skill açtığımda veya up ettğimde skill unknow falan diye gözüküyo. Bu agbot'ta da vardı. Bunun oyundan çıkmadan bir çözümü var mı???

nty1907fb demiş ki:
bi sorum daha var. Botla kastığım esnada yeni bir skill açtığımda veya up ettğimde skill unknow falan diye gözüküyo. Bu agbot'ta da vardı. Bunun oyundan çıkmadan bir çözümü var mı???
Auto Training bölümünden fresh butonuna tıkladın mı skill up yaptığında?

Tıkladın ve hala sorun çözülmediyse çıkıp tekrar girmekten başka çaren yok. Confused

Skill sorunum ortadan kalktı. sağol. (zaten o 1.86c'de oluyomuş ama yine de sağol) fakat bot hala kendiliğinden npc işlemlerini düzgün bir şekilde yapamıyor. Daha önceki konulardan baktım ekranı kendi ekranının çözünürlüğü ille aynı yap demişler. Fakat benimki geniş ekran laptop. Ekranım normalde 1280*800 oyunda da aynı yine olmuyor. Bi de bazı üyeler 1024*768 yap demişler oyununkini. öle hiç denemedim (denicem) . fakat görüntü baya kötü oluyo öle yapınca (geniş ekrana hiç uymuyo ya) lütfen yardım!!

Yukarı Alt