Bi private serverde oynuyorum ve stat basmak için npc'de satılan stonelerden alıyorum ama tek tek almak çok uğraştırıyor.Malum bir sürü stat var bu npcden alınan stone sayısını yazabilsek ya da ctrl ile bastığımda 100 tane felan alsa tek seferde çok iyi olurdu vallahi.Bunu yapmamın bir yöntemi var mıdır?SV 80 cap ver: 1.268
Yardım ederseniz çok makbule geçer vallahi.

Çantanıza doğru sürüklerken çıkan satın alma penceresindeki miktarı değiştirmeyi deneyin olmazsa bunu anca sw GM'i ayarlayabilir.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Çantanıza doğru sürüklerken çıkan satın alma penceresindeki miktarı değiştirmeyi deneyin olmazsa bunu anca sw GM'i ayarlayabilir.
+1

Biliyorum nasıl alınacağını özür dilerim benim suçum anlatamadım.pk2 edit olarak yapabileceğimiz bişey yok mudur?

Takımı
Besiktas
pk2 editlik bir islem degil, db den degistirilmesi gereken bir islem sanirim serverde stack yok?

Stack yok sanırım, çünkü hiçbişeyde gerek yok üst sınır 10000 herşey için bir tek stoneler tek tek. Uğraş babam uğraş diyosunuz yani :D

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Prisoners rumuzlu uyeden alinti yapildi
Prisoners demiş ki:
Bu mesaj darkbluee rumuzlu uyeden alinti yapildi
darkbluee demiş ki:
Stack yok sanırım, çünkü hiçbişeyde gerek yok üst sınır 10000 herşey için bir tek stoneler tek tek. Uğraş babam uğraş diyosunuz yani :D
Malesef :)
Bu konuyu bu kadar zıplatmanın ne önemi var beyler ?? iş GM nin DB sinde bitiyor bu kadar basit :coffee:

Yukarı Alt