Oyuna 1 lwlden 0 item 0 goldla başlayacağım.Hem hızlı kasmak hem pvpde sağlam olmak istiyorum.Sizce nasıl bir yapılandırma uygulayayım?
Aklımda : Full int Light Spear Cold
Hem nuker hem light iyi olur gibi.İlk levellerdede spear skilleri çok işe yarıyor.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Light Cold Heuksal iyidir. El yakman lightning olur üstüne pro set çekersin ama full intten ziyade hybrid daha iyi olur.

Oda doğru :=) . Str glavie açarsam şu şekilde olacak : Heuksal 100 Fire 100 Force 100
Ama hızlı kasamam sanırsam bu şekilde.

Bu nası bi serverdir :) . O zaman Force yi Light yapsak? . Allah bilir parry ratioda yoktur burda :).

HeartLess*X demiş ki:
Niye böle bi serverda oynama gereği duyuorsunki isro oyna seçenek çok:)
İsro pc de yüklü.Girdim baktım herkez aşmış :).Aslında güzel server fakat dediğim gibi itemim ve param 0 sanırım isro full çekiyor.Gerçi sjsro da full çekiyordur ama.

Swsro diosunn :) . Bi patch atıp sjyi sw ye çevirme ihtimalimiz varmı?.Varsa bu server sürekli kapanan serverlardanmı?Bu ikisi bir çelişkimidir? Bu sorulara cevap istiyorum :)

Bak doğru demiş ironEyE sunworld oyna daha iyi bende oynamıştım zamanında iyi vakit geçiyor ama isronun tadını vermiyor bana:)

İniyor client bakalım.2 server var galiba.Üyelik alımıda kapalı napıcaz bilmemki :)

Yukarı Alt