Server
Assos
Takımı
Besiktas
Adamlar anca lvl kasıyorlar zaten abi, oynamayı bilen yok ki .. Salaklar pwp gibi adam kesmeye çalışıpta yatacaklarına kulelere vs dalsalardı zaten alırlardı gerçi bizde boş durmuyorduk onlar kulelere dalarken keserdik yaa kısaca lvl 'le alakalı değil zeka olsun şu oyunu oynayan adamda yeterli :P 8)

Tüm Nwo guildi ve union'unu tebrik ederim.Zaten onlar bu savaşı kazanmanın ödülünü almışlar.Onun verdiği gurur ve zevkin eminim tarifi olmaz.

Off bunları gördükçe oyuna dönmek istiyorum.
Ne yazıkki laptoptayım ; açık tutamıyorum. :cry:
En yakın zamanda masaüstümü geri almalıyım.

Şöyle orta yollu güzel bir char olsa harçlık falan dinlemeyecem abi o nedir öyle nasıl bir ruhtur gerçekten süpersiniz :muck:

Tebrikler,hakkınızı yememek lazım ama şansda sizin yanınızdaymış galiba öbür hafta çok zor geçicek ben malazgirti bıraktım ama öyle geçiyor içimden :curtain:

orhan09 demiş ki:
Tebrikler,hakkınızı yememek lazım ama şansda sizin yanınızdaymış galiba öbür hafta çok zor geçicek ben malazgirti bıraktım ama öyle geçiyor içimden :curtain:

ne acıdan şans bizde ? oyun strateji oyunu kafasını kullanan kazanır :)

NWO FTW

orhan09 demiş ki:
şans ? savası ızlemeden bole bısey soleme şans degıl yanı her kezın gucunun ustunde savasmasıyla olmus bişey ...

Avenger demiş ki:
_MoLiBDeN_ demiş ki:
Avenger demiş ki:
Şöyle orta yollu güzel bir char olsa harçlık falan dinlemeyecem abi o nedir öyle nasıl bir ruhtur gerçekten süpersiniz :muck:

MiCSeoN satıyor charı bildigim kadarı ile bi bak derim :nod:
300TL'm olsa dağları delerim :lol: :lol: :P

73 lvl Warior charım var ilgilenirsen bsiler yaparıs sana :wink1:

Yukarı Alt