benide alın lütfen :mrgreen:

dermişim ben lee yi yanlız bırakmam (hele bir 72+ olayım ) her ne kadar charı bugda olsada

yabancıların çoğu bu oyundaki türklerden daha iyi,en azından onlar siyaha beyaz demiyorlar Wink
_HeaveN_ demiş ki:
Geçmişte Yaptıklarınızı Unutmayaraktan Bu Guildin Toplanmasına Açıkça Gönlüm Razı Deil

Yinemi Gavurlara Yalakalık Öhhh :lolmuch:

Ne Diym İnş Arkadaşlarınızı Toplarsınız extrabeer

Morwena

Buralıyım
ehuhhahau güsel laf Cool
BOSPHORUS demiş ki:
yabancıların çoğu bu oyundaki türklerden daha iyi,en azından onlar siyaha beyaz demiyorlar Wink
_HeaveN_ demiş ki:
Geçmişte Yaptıklarınızı Unutmayaraktan Bu Guildin Toplanmasına Açıkça Gönlüm Razı Deil

_HeaveN_ demiş ki:

sen gene mi geldin bi git yaw bu arada pasificteki charı hala sen kullanıyorsan sana iki cift lafım var

A

Anonymous

Guest
Extraloob Eger Carımı Alırsam Bir extraloob üyesi olarak senın guıld'ınde olmak istıyorum sende istersen Tabi....

_AvRiL_ demiş ki:
_HeaveN_ demiş ki:

sen gene mi geldin bi git yaw bu arada pasificteki charı hala sen kullanıyorsan sana iki cift lafım var
Oldum Olası Ben Kullanıyorum Wink

Buyur Kardeş Bişimi Oldu?

Ne Bu Öfke?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_HeaveN_ demiş ki:

ilk mesajını es geçtim uyarmadım bu yazdığın 2. mesaj dilini fazla uzatmak yerine daha insancıl olmanı tavsiye ederim haa ben böyleyim dersen bende AT'ımı Getirin İp'imi getirin derim Cool

senin gavurlara yalakalık dediğin cümleyi bir tane NWO üyesine sorsan cevabını alırsın senin gibi bu tarz zihniyetli insanları senin gavur dediğin kişilerin arasına soktuğumuz zaman darwinin ervim terorisinin ne kadar gerçek olduğunu anlıyor capişşşş

biz gevur yalakası değiliz ama sunun söylemeden yapamıcam 50 tane Türk dostum olucagına 10 tane yabancı dostum olsun zamanında bı rahatsız sen ve senın gıbı dusunenlere verdı gazı bastı gıttı serverdan hala o ıtın ızlerı var malesef önyargılısınız

Zardock demiş ki:
biz gevur yalakası değiliz ama sunun söylemeden yapamıcam 50 tane Türk dostum olucagına 10 tane yabancı dostum olsun zamanında bı rahatsız sen ve senın gıbı dusunenlere verdı gazı bastı gıttı serverdan hala o ıtın ızlerı var malesef önyargılısınız
Gavurlarla Düşman Olun Demiyorum Zaten

Benimde Serverde Bir Çok Gavur Ark Var

Arkadaş OlmaK Başka İşini Gücünü Bırakıp Yalakalık Yapmak Başka Wink

Nese Ben Daha Fazla Sinirlendirmiyim Sizi Çıkıym Topicten

Oyunda Görüşelim Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
senin dediğin gibi olsun rahatlayacaksan yalakalık da yaparım keyfime de bakarım kimseyi ilgilendiririm 10 tane Türk arkadaşım olacağına 1 tane yabancı arkadaşım olsun kafam rahat olsun capişşş biz zati kendimize nasıl arkadaş yaptığımızı sitede ki NWO üyelerinden görebilirsin extrabeer

Yukarı Alt