- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

bunlarda DeaDLocK ve yeonyang 'ın gözünden teşekkürler NWO alil abi paramı istiom :D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Tebrik ederim hepinizi. Özellikle de bu kadar cesur adamı bir araya toplayan Majestic'i. ^^

Kısa zamanda taktir edilecek bir başarı.
Emeği geçen bütün arkadaşlara helal olsun diyorum :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Helal olsun yaa biliniyordu zaten bu azimle, tebrikler NWOOOOOO

tebrik ederim hayırlı ugurlu olsun

Bizim gibi olmuş 80-90-108 Lv e kadar dık maksimum Unionumuzdan savaşa kayıt olamayan guildler katılamadı 3 Guild Toplam 50 Kişiydik Bizde Bandit i Aldık Hera ' da Tebrik Ediyorum Bugunkü Savaşda Tüm Türk Kardeşlerimi işin Sırrı Ekip olabilmekte bence Takım olabilmek önemli olan

Avasin

Azim nedir; azim herşeye 0dan başlamaktır, azim; başladığının sonunu getirebilmektir, azim; gittiği yolda yalnız değil de kendine yol arkadaşı bulmaktır, azim; inattır ve azim; Halil Abi ve arkadaşlarıdır. Yaptığın iş gerçekten saygı duyulası önünde şapka çıkarılası bir iş olmuş abim. Saygı Duyuyorum ve Tebrik Ediyorum. :kalp:

O kadar abartmaya gerek yok kısaca türk guildi işte kanımızda var :) ama ben katılamadım mavi ekran hatasından omg :(

Yokmu bunun banttan yayını :P

P.S: Millet 80+ lardayken 0dan başlayıp bu seviyeye bu kadar kısa sürede gelip kaleyi almak herkezin öyle kolay kolay yapabileceği birşey değil. Helal olsun. :beer:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ByBest demiş ki:
Bu kadar abartmaya gerek yok. Kalenin sahibi olan guild cok dandikti.hotanı almaları sadece bi hayal. Genede tebrikler.

UNITED 4EVER :)
aah Halil agam ahh. nedir senin bu çektiğin bilmemki. gaiada janganı aldın rakip guild elemanları çekememezlik yaptı şimdi geldin burada da çamur atmaya başladılar..
tebrikler olsun nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
ByBest demiş ki:
Bu kadar abartmaya gerek yok. Kalenin sahibi olan guild cok dandikti.hotanı almaları sadece bi hayal. Genede tebrikler.

UNITED 4EVER :)
aah Halil agam ahh. nedir senin bu çektiğin bilmemki. gaiada janganı aldın rakip guild elemanları çekememezlik yaptı şimdi geldin burada da çamur atmaya başladılar..
tebrikler olsun nese:

Malazgirt'te kaleyi 3 ay kimseye bırakmadı ayrıca :buddha:

Yukarı Alt