Avasin

Bu arada Osmanlı diye bir guild üstünlüğü ele almış gibi beyler. Çalışmıyorsunuz hiç. Guilde adam toplamıyorsunuz hiç. Ben bunu master olarak söylemiyorum çünkü guild hepimizin. Gerektiği zaman gerektiği kişiye gereken şartlarda guild devredilebilir bir oluşumdur. Guild hepimizindir yani. Bir kişiye mahsus değildir.

Takımı
Fenerbahce
Avasin demiş ki:
Bu arada Osmanlı diye bir guild üstünlüğü ele almış gibi beyler. Çalışmıyorsunuz hiç. Guilde adam toplamıyorsunuz hiç. Ben bunu master olarak söylemiyorum çünkü guild hepimizin. Gerektiği zaman gerektiği kişiye gereken şartlarda guild devredilebilir bir oluşumdur. Guild hepimizindir yani. Bir kişiye mahsus değildir.
Çok güzel söyledin dedigin gibi.

Takımı
Fenerbahce
Son 2 gündür mobları arttırdılar diye inanılmaz lag oluyor.Oyun zevkide kaçıyor hemen düzeltmeleri lazım.Mob sayısıda fazla oldugundan moon sayısı inanılmaz arttı.

Bu mesaj Unfaithful rumuzlu uyeden alinti yapildi
Unfaithful demiş ki:
Son 2 gündür mobları arttırdılar diye inanılmaz lag oluyor.Oyun zevkide kaçıyor hemen düzeltmeleri lazım.Mob sayısıda fazla oldugundan moon sayısı inanılmaz arttı.
Aynen, ilk gün sadece 1-2 kişide görüyordum şimdi ise her stallda 2 şer tane moon weapon var. Bence rollback yapılmalı.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
beyler bende başladım guilde kime pm atayım ? birde kim kasacak acaba :)

Avasin

Kavun, Karpuz, Komatsu, Always, Rewind, JabbaWockerzz, Killer2nd, RedQueen bunlardan birine PM atabilirsin. Akşam gireceksen eğer akşam kasayım ben seni.

Takımı
Fenerbahce
Çıktım oyundan yeni makinaya taşıyacaklarmış taşıyana kadar girmeyecegim.

Yukarı Alt