ya 2 gun once biraktim SRO yu yine baslatacaksiniz adama.hayirli olsun

ongta sürekli taxi bulmak mümkünmü şimdi gaiada??

ps: sanırsam server dün açılmış.. oyundaki gelişmelerden haberim yokta prd..

Ben pes ettim 2 gündür 2002/2000 den açağıya düşmedi server... Trafik görmekten bıktım ya... :D

Okan abininde belirttiği gibi Pre kullanmak gerek Gaiga'ya girmek için.Zaten şu durumda pre olmadan girmeniz imkansız.Girsenizde çıktıktan sonra bir daha ki girişiniz kim bilir ne zaman olur.Hem Pre olmadan Guilde de bir yararınız olmayacktır.Exl ailesinden bir sürü kişi guild'de yer açılmasını bekliyo.En azından 500+ silk almalısınız Gaiga'da önemli bir yere ve NoWayOut'a girebilmek için kanımca...

RoyalFlush

Bilgiliyim
Bu arada söylemeden edemeyeceğim birkaç arkadaş bayağı bir reklamımızı yapıyor Gaiada globalden :) Biri OSKIJEN sanırım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
a4_tech demiş ki:
Bu arada söylemeden edemeyeceğim birkaç arkadaş bayağı bir reklamımızı yapıyor Gaiada globalden :) Biri OSKIJEN sanırım.

evet güzel mesajlar attı OSKIJEN öpüyorum onu buradan :muck:

ARK0 demiş ki:
herkese yeni serverda başarılar gerçi artık sro oynamıyorum ama off topic korku bölümünde takılıyorum forumda :twisted:
ehüehuehu +18 korku bölümü Cafe Extraloob başlığı altında bir bölümdür :coffee:
Bir kez girdim ondan sonrada giremedim bir daha :(

ahahaha Valla oyunda son günelerim. Tadını çıkarıyorum.Ama çok fazla kendini beğenmiş var.Birilerinin hadlerini bildirmesi gerek demi :P

encuni demiş ki:
ben lvl 21 bowum ama gırmek zor oluor?? alım warmı
Bir kişide Topic'deki postları tamamen okusa dişimi kırıcam.Senin de söylediğin gibi ''girmek zor oluyor''.Okan abide belirtli PrePlus gerekliymiş...

Yukarı Alt