Hayırlı Olsun Cok Hızlı Lv 2 Yaptınız NoWayOut Guildini Tebrik Ederim ?!!!!!! Umarım En Kısa Zamanda 5 Lv Olursunuz ?!!!!!!... ...Eski Unionuda Kurarız :wink1: ...

valente demiş ki:
Hayırlı Olsun Cok Hızlı Lv 2 Yaptınız NoWayOut Guildini Tebrik Ederim ?!!!!!! Umarım En Kısa Zamanda 5 Lv Olursunuz ?!!!!!!... ...Eski Unionuda Kurarız :wink1: ...
Teşekkürler.Union Tekliflerine Açığız

Bende belki iyeni guild kurarım belli olmaz kurarsam union kurarız inş. oyun bir açılsında. :?!

ferosero demiş ki:
Cihan sen oyundamısın...??
Yaklaşık 14-15 saattir Oyundaydım maalesef az önce Dc yedim Ve giremiyorum.Zaten Dc yemeyen 5-10 kişi kalmıstık koskoca serverda Tek tek yemeye başladık :P

gscihan demiş ki:
ferosero demiş ki:
Yaklaşık 14-15 saattir Oyundaydım maalesef az önce Dc yedim Ve giremiyorum.Zaten Dc yemeyen 5-10 kişi kalmıstık koskoca serverda Tek tek yemeye başladık :P
Evet ilk tombalacı sonra ben sonrada digerleri ah ah nese sen yine iyisin 30 yapdında dc aldın...Neyse konuyu başka yerlere götürmeyelim.

ferosero demiş ki:
gscihan demiş ki:
ferosero demiş ki:
Evet ilk tombalacı sonra ben sonrada digerleri ah ah nese sen yine iyisin 30 yapdında dc aldın...Neyse konuyu başka yerlere götürmeyelim.
Yok yav Ne başka yeri Başlık NoWayOut ve konustugumu konu NWO :wink1: 32 LvL oldum Öyle Dc yedim 33 olcaktım Az kaldı Birden O yazı''DC'' :P

Kendi Fikrimi Söyliyim Bence uzun bir zaman sorna acılıcak tekrar server...Göz dağı vermek için 1 günlük açmış olabilirler...yine bahanalerle server ın açılması uzun sürücek..

_Darkness_ demiş ki:
Kendi Fikrimi Söyliyim Bence uzun bir zaman sorna acılıcak tekrar server...Göz dağı vermek için 1 günlük açmış olabilirler...yine bahanalerle server ın açılması uzun sürücek..

dedin cok mantikli

21 inde acilcak dendi acamadialr dahada uzasaydi cok kufur yicekelrdi belki de bekleyenler wazgeccekti onun icin acmis olabilirler 1 gunlune

Yukarı Alt