1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

now loading dio bekliyo acil yardım

1. marcosksk

marcosksk Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    now loading ekranı cıkıyo fakat oyuna gırmıyo ole duruyo yenı car acıp oyuna gırıyorum cıkıp bastan gırdıgımde acılmıyor yardım edersenız cok sevınırım

2. ManlY

ManlY Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Torque mu kullanıyosun? Çünkü loadingin dolmama olayı torque da rastlanılıyor sebebide loginin iptal olmasıdır.Biraz daha açarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

3. marcosksk

marcosksk Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt torque kullanıyorum torqueden oyuna gırıyorum.sonra oyun acılırken ıste now loading die yazı cıkıyo dolunca oyuna gırıyo yaa o dolmuyo. aynı cara 2. kez gırdıgım de dolmuyo ama yanı yenı car acıyorum mesela gırıyorum sonra cıktıktan sonra tekrar gırdıgımde acılmıyor.

4. 2hoT4U

2hoT4U Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede olyuor aynı cahara 2-3 kez girdiğim zaman çaresi yok torqueyi kapatıp yeni bi tane açıcaksın zaten girmesi fazla zaman almıyor problem olmicanı düşünüyorum

5. marcosksk

marcosksk Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama benım arklarda torque yi kullanıyo hıc ole bı sorunları yok sureklı oynuyolar

6. ManlY

ManlY Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım o bende de bazen oluyo torque da login tuşu iptal oluyo görüyosunuzdur zaten de sebebi kısa bir net gitmesi yada bağlantı da kopukluk gibi nedenlerden olabilir yapabileceğiniz tek şey tekrar login olmaktır.

7. marcosksk

marcosksk Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben derdımı anlatamıyorum galıba sureklı oluyo hıc gıremıyorum dıorum baska yenı car acıp gırebılıyorum fakat oynayıp oyundan cıktıktan sonra gırdıgımde gırmıyor 2. seferınde anlatabıldım mı