iyi güzel seviniyorsun ne hoş ne hoşta ben oynadığım süre zarfı içerisinde seni bi kere pvp alanlarında görmeidm :)

H.olsun tbrk ederim
Ps:Şu oyunda warlock roddan sonra en ucuz item glavie bu kdr geç almanı beklemiyordum :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Ohannes bro dehşet olmuş bu 8O Artık serverın senden iyiden iyiye çekeceği var ... Duyun len bu alemde kral extraloob diyosun Gaia 'da :lol:
3 item nova ve silah nova etti 4 nova show yapacağız kuzum zati para buldukça nova alacağım full nova olurum rev6'dan herkes beni linkle gösterir artık puhahahahhaa nese: makara:
Ahahahah aklımdan geçiyordu şuna bi rev6 'dan bakayım diye :lol: Best İtem List 'e girmiş misindir acaba :P

Hayırlı olsun.
Arkadaşlar bişey soracaktım ya bu novaların piyasası nasıl?Bende Titanda 2h almayı planlıyorumda ara verdiğim için hiç bi fikrim yok fiyatı hakkında.Yardımcı olursanız sevinirim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Irony Of Fate demiş ki:
Hayırlı olsun.
Arkadaşlar bişey soracaktım ya bu novaların piyasası nasıl?Bende Titanda 2h almayı planlıyorumda ara verdiğim için hiç bi fikrim yok fiyatı hakkında.Yardımcı olursanız sevinirim.

2.5b - 3.0b arasında :muck:

hepinize binlerce teşekkürler lakin xanti kardeşimle bitmeyen bir hesabım var az kaldı kuzum geliyorum meydanlara 1 hafta daha süre tanı bana ahahaha sonrasınra çıtır çıtırrr anladın sen anladıımmmmmmmmmmmmmmmmm :santa: :starving:

Yukarı Alt