Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NOVA GLAVIE +6 BASTIM +10 HEDEF xD

Hayatımda ilk defa bir iteme +6 bastım bugüne kadar en fazla +4 basmış olan ben DH'nin taktikleriyle Nova'yı aldığım günden beri topluyorum ve sonunda +6 yaptım amacım 2 haneli sayılara çıkartmak ama +8 bastım mı +2 advanced sealed b elixir basarım 8)

6 kere steady hakkın var :) dikkat et yanmasın okan..
Bu arada bana Güncel client lazım açmış olduğun konuya eklersen sevinirim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
6 steady mi harbimi soru:

+8 basacağım sonra +2 çakacağım +10 olacak 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok ya hep hayalim vardı son dg bir silahım olsun çift haneli +'sı olsun isterdim olacak gibi yolun başındayız tabi bakalım kaç gün uğraşacağım.

Avasin

extraloob demiş ki:
yok ya hep hayalim vardı son dg bir silahım olsun çift haneli +'sı olsun isterdim olacak gibi yolun başındayız tabi bakalım kaç gün uğraşacağım.
Bu başlığı değiştirip nova+10 oldu diyeceğin günü 4 gözle bekliyoruz o zaman abi :starving: :starving: :starving:

extraloob demiş ki:
NOVA GLAVIE +6 BASTIM +10 HEDEF xD

Hayatımda ilk defa bir iteme +6 bastım bugüne kadar en fazla +4 basmış olan ben DH'nin taktikleriyle Nova'yı aldığım günden beri topluyorum ve sonunda +6 yaptım amacım 2 haneli sayılara çıkartmak ama +8 bastım mı +2 advanced sealed b elixir basarım 8)

Hayırlı Olsun Okan abi inşallah +10 basmakta nasip olur. :muck:

Mojito

extraloob demiş ki:
sitede + 10 + 9 lar geziyor sen dururmusun :D tam gaz devam :kalp: nese:

Abi sen bunu +8 bile yapamıyacaksın gibime geliyor makara: cok cekiniyosun,silahta immortal varmıs ver odunu yansın iste neyi bekliyosunki :twisted:

Yukarı Alt