adam kafadan 15b para yapar o novalarla hadi satta bi ss ver :D o shieldleri 2b sat gitsin :D

Bak arkadaşım inan 13. ye kadar sadece baktım ama 14. ye yorum yapıp '' YUH ! '' demek istiyorum.Hayırlı olsun kıskandım doğrusu :) Kolay gelsin :wink1:

Melik demiş ki:
Bro şu xy koordinatları pm den at gözünü seveyim.
Aynen ya ! bi tane çıksın başka hiç birşey istemiyorum yeter ya yeter bu nedir böyle daha novanın "N"sini göremedm ! 108Lv oldum nedir lan senin derdin joymax sadece benimle mi oğlum çıldırıcam ya :confused1: summer2:

Ps: Hayırlı olsun . Ayrıca Tekrardan bir Yuh! makara: summer6:

DragStar

Öğretiyorum
Artık ben inanmamaya başladım hadi 7-8 tamam diyelim.ama gerisi yalan..Neden bu novaların ss'lerını alexde cekıyosunuz..Cıktıgı an ceksenıze.. + o kdr nova düşmüş ise üstün + elindeki weapon nova olurdu......

DragStar demiş ki:
Artık ben inanmamaya başladım hadi 7-8 tamam diyelim.ama gerisi yalan..Neden bu novaların ss'lerını alexde cekıyosunuz..Cıktıgı an ceksenıze.. + o kdr nova düşmüş ise üstün + elindeki weapon nova olurdu......
Bende aynı düşüncedeyim rıdvanım.

Nedense çoğunda bir guild üyesi yanında :mrgreen:

DragStar

Öğretiyorum
HnTRue demiş ki:
DragStar demiş ki:
Bende aynı düşüncedeyim rıdvanım.

Nedense çoğunda bir guild üyesi yanında :mrgreen:

+1

Yukarı Alt