1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Northern Shadow !!!

1. Unfaithful

Unfaithful Öğretiyorum nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci

Envanter:

Steam üzerinde göreli 1 sene civarı oldu aslında.Son 1 2 aydır pek bakmadım neler oldu diye.En son 24 mayısta Dev Blog#2 cıkarmışlar.Bende görüp dedim buradada paylaşayım herkes bi görsün görmeyen var ise.Bazı kişiler tarafından oyun skyrim tarzı olarak gösterilmekte.İlgimi çekmesinin nedeni 2 türk tarafından geliştirilmesiydi.Arda Güneş & Taner Tezel.Tabikide şuanda daha farklı kişiler tarafından destek vardır diye tahmin ediyorum.Oyunun sitesinden daha fazla bilgiyi alabilir bloglara göz atabilirsiniz.

Oyun RPG, strateji, aksiyon öğelerini barındırıyor.Northern Shadow, kendi krallığını kurup yönetebildiğin, birinci kişi gözünden oynanan bir RPG’dir.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Senin krallığın, senin halkın
    Halkının yiyecek, yakacak, barınma, güvenlik gibi ihtiyaçlarını karşılayacak kararları vermen gerekiyor. Kendi şehrini kur ve geliştir. Başka krallıklarla iletişime geç, ticaret anlaşmaları yap ve ittifaklar kur. Şehrini savun ve topraklarının güvenliğini sağla.

Yetenek odaklı RPG sistemi
    Yetenek bazlı savaş ile, sadece karakter puanlarına bağlı olmadan mücadele et. Değişik silahlar ve büyüler ile nasıl oynayacağını kendin seç. Kendin, veya askerlerin için üretim (crafting) yapabilirsiniz

Yaşayan Dünya
    Yaşayan ekonomi ile verdiğin kararların etkisini tüm dünyada görebilirsin. Şehrin başında olmadığın zaman, şehrin vekilharcı, geri gelene kadar şehiri önergelerin doğrultusunda yönetir.

Keşif
    Hem yerüstündeki hemde yeraltındaki dünyayı keşfet. Değerli maden damarlarını ve diğer hazineleri bul ve koru.

Oynayış
    Sadece kendi karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Minyatür haritadan yer belirleyip, vekilharç veya işçiler ile konuşarak bina yapabilirsiniz. Çevre toprakları devriyeler ve özel görev almış askerler ile koruyun. Asker etkinliği, eğitim ve silah/zırh kalitesi tarafından belirleniyor.

Şehirleriniz değişik mallar üretebilir, ve dilerseniz bunları başka krallıkla satabilirsiniz, ancak bunun için öncelikle tüccarların kullandıkları yolu güvenli hale getirmeniz gerekmekte. Bilgisayar kontrolündeki diğer krallıklarla ister savaşa girin, ister ittifaklar kurun.

Oyunda (dialog) seslendirmesi bulunmamakta, ancak değişik dallara ayrılan ve genişleyen bir hikaye mevcut.

Kendi web sitelerinde mevcut bu yazı.Oyun için bilgi amacıyla kendileri tarafından yayınlandı.

Buda türkçe trailer;

Bir kaç resim;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. sytgkdmr

sytgkdmr Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ah bi ekran kartım olsa oynancak o kadar oyun varki :D