tenpanter demiş ki:
Bak anlamak mı istemiyor musunuz bilmiyorum ama o diyor ki ben baştan adv ile +2 ekledim diyelim +7 kolaylığında +9 basıcam diyor akherons arkadaşımız bende diyorum ki +7 önceden basıp sonradan adv ile +9 yaptın arasında hiç bir fark yok ve söyle bana bu koşullar altında o nasıl +15 yapcak ben nasıl +10 da kalcam izah eder misin?
Bak şimdi şöyle düşün. Sen +7 yaptın, +8 denedin ve fail oldu. Sen onu tekrar sıfırdan +7 ye getirmek için en az 7 deneme yapman lazım. Adam direk +2 den başladığı için, 0>5 basar gibi 2>7 basma imkanına sahip. Bu dediği yöntem gerçekten faydalı oluyor önceden denemiştim gerçekten. Adamın düşüncesini sevmemiş olabilirsin ama bunu onun gibi sende düzgün bir şekilde anlatabilirsin. Sakin ol kısaca.

"3.sü Ben gördüğüme bakarım adam +7 swordu yakıp çıkan adv ile +5 i 7 yapıyor.Sonradan isterse o glavieyi +15 yapsın umrumda değil"

+15 den bahsettiğin konuda, vurgulamak istediğim şu belirttiğim cümlendi.

tenpanter demiş ki:
zevk meselesi sen sonuna beyler yazıp tatmin oluyorsan bende Ayık ol yazdım bağlar mı?
İnci jargonuyla laf koymaya çalışıyorsun, bende senin anlayacağın bir şekilde durumu ifade ettim bunu anlaman bu kadar mı güç? Kendin ol, sağdan soldan duyduğun iki lafla olmaz.

"3.sü Ben gördüğüme bakarım adam +7 swordu yakıp çıkan adv ile +5 i 7 yapıyor.Sonradan isterse o glavieyi +15 yapsın umrumda değil"

tenpanter demiş ki:
zevk meselesi sen sonuna beyler yazıp tatmin oluyorsan bende Ayık ol yazdım bağlar mı?
İnci jargonuyla laf koymaya çalışıyorsun, bende senin anlayacağın bir şekilde durumu ifade ettim bunu anlaman bu kadar mı güç? Kendin ol, sağdan soldan duyduğun iki lafla olmaz

Laf ebeliği herkeste var sonuç olarak herkezin düşüncesi kendine ama bundan sonra bastığım her +7 yi sana ithaf edicem.

yani kısacası lafla değil işle göstercem.

tenpanter demiş ki:

tenpanter demiş ki:
İnci jargonuyla laf koymaya çalışıyorsun, bende senin anlayacağın bir şekilde durumu ifade ettim bunu anlaman bu kadar mı güç? Kendin ol, sağdan soldan duyduğun iki lafla olmaz

Laf ebeliği herkeste var sonuç olarak herkezin düşüncesi kendine ama bundan sonra bastığım her +7 yi sana ithaf edicem.

Ruh hastası mısın biri sana +7 basamazsın mı dedi? Bana ithaf etsen nolcak kime neyi ispatlıyosun ayrıca? İş marifetteyse, hiç fail yapmadan 0'dan 8'e bas. Bastın mı diye soracak olursan açtığım konulardan bulabilirsin. Ben yatıyorum, iyi geceler.

DaGangsta demiş ki:
tenpanter demiş ki:

tenpanter demiş ki:

Ruh hastası mısın biri sana +7 basamazsın mı dedi? Bana ithaf etsen nolcak kime neyi ispatlıyosun ayrıca? İş marifetteyse, hiç fail yapmadan 0'dan 8'e bas. Bastın mı diye soracak olursan açtığım konulardan bulabilirsin. Ben yatıyorum, iyi geceler.
her lafa atlamasan ve millete abilik taslamasan bunlar olmaz ben mi dedim sana benim konuma yorum yap diyen mi oldu

sana kıl oldum ondan bütün + ları sana ithaf ediyorum hatta itemlerin fotoların A4 bastırıp evine yollucam naparsın bilemem.

He ayrıca sana neden bir şey kanıtlamaya çalışıyım, dediğim gibi uyuzluk değil mi yapıcam gör bak.

tamam yap bızde gorelım bu kadar sansına guvenıyorsun az +7 ve uzerı + lar gorelım =) bızde mutlu oluruz.

akherons demiş ki:
"+2" ADV'li bir weapona +6 denerken silahı yaksanız bile hiçbirşekilde silah kaybolmaz, hatta +7'ye kadar immo gerektirmez ve basılma zorluğuda artmaz. o +2'yi hayalet bir "+" olarak düşünün yani.

Adam noob falan değil yaptığı çok akıllıca. zamanında aynı taktikle +10 weapon yapmıştım ben.
Adam hakli konuyu acan eleman... daral:

hayır canım nıe olsun kı "haha buna gülerim işte ha ilk +8 yapıp adv ile 10 yapmışsın ha advyi önceden basıp 10 yapmışsın ayrıca ben advdiz +7yi çerez niyetine basıyorum " demişsin de 100 150 kadar +7 basmıs olman lazım :wink1: . Ama bize o kadar değil 10tane fln koysan yeterli :)

vasily01 demiş ki:
hayır canım nıe olsun kı "haha buna gülerim işte ha ilk +8 yapıp adv ile 10 yapmışsın ha advyi önceden basıp 10 yapmışsın ayrıca ben advdiz +7yi çerez niyetine basıyorum " demişsin de 100 150 kadar +7 basmıs olman lazım :wink1: . Ama bize o kadar değil 10tane fln koysan yeterli :)
şimdi makara yapıyorsunuzda sözüm söz koyacam 12 degre rare set yapma planım vardı yalnız 9 olsa olmuyor mu :D

her lafa atlamasan ve millete abilik taslamasan bunlar olmaz ben mi dedim sana benim konuma yorum yap diyen mi oldu

sana kıl oldum ondan bütün + ları sana ithaf ediyorum hatta itemlerin fotoların A4 bastırıp evine yollucam naparsın bilemem.[/quote]

Bu kadar hazımsızlığın sebebi nedir anlamadım. Forum burası, konu açıyorsan iyi ya da kötü eleştirilere hazır olacaksın. Fikrine katılmayan birini gördüğün gibi delirip o heyecanla saçma sapan yorumlar atıyorsan kısacası sadece iyi eleştiri istiyorsan senin yerin burası değil Facebook'da senin kafadan birsürü çocuk grup açıyorlar karşılıklı duvar beğenme falan, onlar sana iyi gelir. Her lafa atladığımı düşünüyosan, attığım yorumları ne kadar zaman aralıklarıyla atmışım ona sadece bir kez bak rica ediyorum. Kimseye abilik taslamıyorum, mesela iki satır mantıksız yorum yazıp sonuna " ayık ol :thumbsup: " gibi komik duran şeyler ekleyip triplere giremiyorum kusura bakma bu konuda. Sarsıl ve kendine gel.

Unutmadan yazayım, luck dress ve premium olmadan tek seferde 0>8 yap koy buraya resmini eyvallah başımın üstünde yerin var. :beer:

Edit : İstersen buraya 10 sayfa dolusu +7 resmi koy, şu sağ üstteki X'e basıncaya kadarsın. Benim sana gıcık olduğum yok, çocuk gibi "yapıcam bak görceksin görürsün sen" falan gerek yok bunlara. Lütfen sakin ol, iyi geceler.

DaGangsta demiş ki:

sana kıl oldum ondan bütün + ları sana ithaf ediyorum hatta itemlerin fotoların A4 bastırıp evine yollucam naparsın bilemem.
Bu kadar hazımsızlığın sebebi nedir anlamadım. Forum burası, konu açıyorsan iyi ya da kötü eleştirilere hazır olacaksın. Fikrine katılmayan birini gördüğün gibi delirip o heyecanla saçma sapan yorumlar atıyorsan kısacası sadece iyi eleştiri istiyorsan senin yerin burası değil Facebook'da senin kafadan birsürü çocuk grup açıyorlar karşılıklı duvar beğenme falan, onlar sana iyi gelir. Her lafa atladığımı düşünüyosan, attığım yorumları ne kadar zaman aralıklarıyla atmışım ona sadece bir kez bak rica ediyorum. Kimseye abilik taslamıyorum, mesela iki satır mantıksız yorum yazıp sonuna " ayık ol :thumbsup: " gibi komik duran şeyler ekleyip triplere giremiyorum kusura bakma bu konuda. Sarsıl ve kendine gel.

Unutmadan yazayım, luck dress ve premium olmadan tek seferde 0>8 yap koy buraya resmini eyvallah başımın üstünde yerin var. :beer:[/quote]

ula yazmaz olaydım buldun bir nokta yüklen bakalım :P sinirlendiğimde asabi olabiliyorum k.bakmayın tamam neyse A4 kağıdını
unut sana ithaf etmesemde seti paylaşıcam :mrgreen: bu arada Ayık Ol :buddha: :beer: :twisted: :lol:

Hocam çok gerilmişsin sen 3 tekila shot atıver bebek gibi olursun valla bak :P Bu kadar basit birşeye bu kadar sinirlenmen iyi değil kendini yıpratırsın sadece.

Yukarı Alt