1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Noob NEdir Kimlere Denir?

1. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    Noob nedir? kimlere denir?

newbie (yeniyetme, çömez, vb.) dediğimiz arkadaşlar oyuna yeni başlayan, oyun hakkında çok şey bilmeyen ve hata yapan kişilerdir. Hata yaparlar çünkü daha iyisi nedir bilmezler ve büyük ihtimalle o durumla ilk defa karşılaşıyolardır. İlk defasında hatasız öğrenilmez hiçbirşey ve rahatlıkla affedilebilirler.

noob ( nOOb Razz ) arkadaşlar ise yeniyetme zamanlarındaki hatalardan ders almayıp aynı hataları tekrarlayan kişilerdir. Noob arkadaşlar diğerlerini umursamayan, geri kafalı, oyun sırasında başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biridir. Siz öldüğünüz zaman başınıza gelip oturup zuahah öldünmü diyendir puahaha.

Herkes başlarda çömezlik dönemi geçirir. Noob olmamak için hatalardan ders almak, olabildiğince hataları tekrarlamamak, olur da hata yapılırsa hemen özür dilemek gerekir.

Biri size Noob dediği zaman da durun bir, neyi yanlış yaptığınızı düşünün, olmadı büyüklerinize danışın. Her an aslında kendisi nOOb olan birinden haksız yere hakaret yemeniz de mümkün. O yüzden bir şey yaparken, neyi neden yaptığınızı bilmek büyük bir avantajdır Wink ( Örnek; Ks gibi.. )

Alıntıdır

2. RaPLeX

RaPLeX Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    n00b4eVeR :lol:

ewt ayrıca çocuk janganda 12-19 level arası bana ustuste 70kere ressssssssssssssssssssssssssssss die msg atıo :lol: buda noob oluo bence:D

3. DaWixed

DaWixed   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıyetten bildiğim kadarıyla 2nci anlamıda gülmektir

4. NephilimAngel

NephilimAngel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    student
    yok o lol oluyo avrupalılkar ks yi yiyince noobbbbbb die bagrıyolar ama slot kimin benim o znm noob onlar kahvekeyfi

5. mavialize

mavialize Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazılım
    bu oyunda yabancılar kadar noob görmedim. Düşük lvli birini kesince hemen noob diyolarlar. Tam gerizekalılar. Dün Avrupa char ile dw' ye gittim cape taktım.5x bi bocu adam var yabancı birisi.adam tak tak vuruyor hep. benim avrupa char da 20 lvl. adama vurma skill deneycem diyorum dinlemiyor vuruyor. Başka biri daha geldi o da aynı. Benkelyin dedim burda gelecem birazdan. Diğer chara girdim 68 glaive Wink tekte aldım bunları hemen mal gibi noob noob noob yazıyolar :lol: Huntera çıkıyorum.Adam 40-50 lvl giymiş thief'i dolaşıyo. öldürünce de noob diyor. Asıl noob bunlar.

6. GangsteR

GangsteR Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bana göre noob ezük demek :mrgreen:

7. Tweety

Tweety Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    noob noob dur demin 5star yaptım tek kervanda 550k mal aldım 34lwl im vee constantinople samarkent yaptı kimse elleyemedi :mrgreen: beni elleyemeyenler noob :lolmuch: (1,5m kara gectim :lolmuch: )

8. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence o kmse elleyemedi diil sansin warmis kmse gormemis hali :lol:

9. Anonymous

Anonymous Guest

Tüm ezık ve ukalalar noob tur ks yaparım ama yaptırmam(zaten yapamazlar) :mrgreen:

10. demontr

demontr Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad GM
    birader sana katılıyorum benımde basıma gelio öle seyler hemen düşük lvl le yattımı nobb demeye baslıoar alladan bi nobb öğrenmişler :mrgreen: :mrgreen: kahvekeyfi

11. Tweety

Tweety Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sırıtmam yeter sans değil kardes 3tane 80likle karsılastım thief olarak 5star a iyi saldırdılar allahtan attaydım ki beni koruyan 3tane hunter sağdan soldan cıkınca ortalıkta thief kalmadı :mrgreen: