gncosmnli demiş ki:
F5li medyadan Ümit KARAN'ı bitiren plan şimdi Nondaya uygulanıyor.
Nedenmi GSnin elinde Nondadan başka golcü yok adamın kafası karışsın performansı düşsün. F5'i böyle şampiyon yapacaklar işte...
Bence futboldaki rekabet sahadan çok dışarda ...
Akıllı olup maçı kazanınca hile oluyor deniyor ama unutmayın kimisi kalıbını kimisi aklını kullanarak kazanır..

DaRKWaTcH demiş ki:
gncosmnli demiş ki:
F5li medyadan Ümit KARAN'ı bitiren plan şimdi Nondaya uygulanıyor.
Nedenmi GSnin elinde Nondadan başka golcü yok adamın kafası karışsın performansı düşsün. F5'i böyle şampiyon yapacaklar işte...
Bence futboldaki rekabet sahadan çok dışarda ...
Akıllı olup maçı kazanınca hile oluyor deniyor ama unutmayın kimisi kalıbını kimisi aklını kullanarak kazanır..
Kardeşim ben güzel futbolu severim ne fener ne cimbom ne beşiktaş hepsi boş Türkiye'de yıldızda yok yıldız çıkacağıda futbolu sahada oynayanları seyretmek daha hoş.
Bkz. Fc Barcelona, Real Madrit, Chelsea, M.United Bunların böyle saha dışı polemiklee ihtiyaçları yok.

gncosmnli demiş ki:
bize ne birader adam istiosa gelir sözleşme imzalar silah zoruylamı alınıo saçma saçma konuşma
Arkadaşım saçma saçma konuşan sensin her isteyen futbolcu gelip fenerle sözleşmemi imzalıyor.
Seninle tartışma çıkartmak değil niyetim. Sende aynı niyette olursan sevinirim.[/quote]

kendi ağzınlA SÖYLüyorsun her oyuncu fenerle sözleşmemi imzalıyor diye adam ister imzalar ister imzalamaz biz dediniz gibi politika uygulamayız zaten o dedin politika saçma sapan birşey aziz tutup 6s nn oyuncusunu almaz hele nondayı sonuçta para gidiyor tutupta o politika için mi alıcak bunu çocuk çocuk düşünmeyin

Allah korusun :!!&%&!

bu kadar kalitesiz bi topcunun isminin bizimle anılması bile korkutuyor adamı :coffee:

XavioR * demiş ki:

bu kadar kalitesiz bi topcunun isminin bizimle anılması bile korkutuyor adamı :coffee:
sen bi top oynada görelim yaa, NONDA yı beğenmedigine göre süper bi futbolcusun :santa: :curtain:

Ps: böyle dersiniz sonradan alırsanız nonda iyi oynarsa demistim nonda gibi oyuncu yok der lafınızı tekrar yutarsınız :santa:

hellboy1 demiş ki:
XavioR * demiş ki:

sen bi top oynada görelim yaa, NONDA yı beğenmedigine göre süper bi futbolcusun :santa: :curtain:

Ps: böyle dersiniz sonradan alırsanız nonda iyi oynarsa demistim nonda gibi oyuncu yok der lafınızı tekrar yutarsınız :santa:

kurduğum cümlede benimle ilgili bi kısım varmı acaba nası anladın bilmiyorum :)

emin ol alırız biz nonda'yı

XavioR * demiş ki:

kalitesiz diyorsun, alırız diyorsun ? neyse bişy demiyorum laflarını teeeeeeek tek yutacaksın alırsanız eger :santa: :sfff:

bencede söze gerek yok :)

yazdıklarımı bir daha dikkatli oku istersen

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hellboy1 demiş ki:
XavioR * demiş ki:

Bir futbolcu hakkında yorum yapmak için daha iyi futbol oynamak mı gerekli ?
İsteyen istediği futbolcu hakkında yorumu yapar, ama futbolcu transferinde yorumlara bakılmıyor.
İki saattir boş boş diretiyorsun artık benim açıklama yapmam gerekti

WeAre

Buralıyım
Nonda türkiyedeki en iyi forvet oyuncularından biridir Gs nin elindeki tek gerçek forvettir satması kendileri açısından büyük bir kayıptır .

Yukarı Alt