1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Nokia son üç ayda iki milyon adet N97 sattı

1. Avenger

Avenger Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Nokia’nın ikinci çeyrek kârı yüzde 66 oranında düşmüş olabilir. Belki N97 beklendiğinden daha az ses getirmiş olabilir. Ancak görülüyor ki, bu telefon kendine belli bir fan kitlesi yaratmış.

Cep telefonları ile ilgili bir haberine göre son on ayda 10 milyon N97 ve 5800 XpressMusic satışı gerçekleşmiş. Üç ay önce satışa sunulan N97 bu dönem içinde 2 milyon adet satılmış. 5800 XpressMusic satışlarının yarısı da son üç aylık dönem içerisinde gerçekleşmiş. Görünüşe göre yen dokunmatik ekran şirketin profiline bir yükseliş getirmiş aynı zamanda da kardeş cihazın satışlarını da arttırmış. Bu durum Nokia’yı “akıllı telefon arenasında tartışmasız lider” kılabilir mi? Olli-Pekka Kallasvuo’nun nitelendirmesi gerçekten yerinde mi? En iyisi Maemo 5 ve N900′ün performansını görmek ve ondan sonra bir yorumda bulunmak..

2. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Kusura bakmayın biraz ağır olacak ama millet salak oldukça nokia pazarda hakimiyetini sürdürür...

3. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    Katılıyorum..

4. Absence

Absence   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Cep telefonları sınırlarını zorlamaya başladı artık aştılar iphone gibiside yok hani

5. Xplosive

Xplosive Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eskiden insanlar bi telefon edeyim de sesini duyayım derdi. Şimdi bi arayalım da yüzü görelim devri başladı. Altı üstü cep telefonlarının bu kadar abartılmasını çok sevmedim.

6. XpressDie

XpressDie Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    asdad.milletin salaklığı değil türkiye burası. bu telefon yurt dışında 600-700 tl iken türkiyede 1.600 tl-idi.teknolojik aletletin %50si vergi arkadaş :wink1:

7. MeraclituS

MeraclituS Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    nokia artik bitmistir benim icin.Amerikadan n97 getirdim format sonucu mass memory(dahili hafiza) ye hicbir sekilde ulasilamiyor.Kocaeli`deki nokia servise verdim,Istanbulda verdim ama yapamadilar.Nokia Musteri hizmetlerini arayarak yetkili biriyle gorustum mirin kirin ediyor resmen hatta telefon hakkinda bilgisi bile yok diyebilirim.