Nokia N97 | Desktop. Laptop. Pocket.
- Resim Silinmiş.​

Teknik Özellikler:

İşlemci: ?
İşletim Sistemi: Symbian OS v9.4, Series 60 5th
Hafıza: 32GB dahili hafıza
Ebatlar: 117.2 x 55.3 x 15.9-18.3
Ağırlık: 150 gram (Batarya dahil)
Ekran: 3.5" TFT-LCD dokunmatik 360*640px çözünürlüklü ekran | 16M renk
Şebeke: HSDPA/WCDMA: 900//1900/2100 MHz | GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
Bağlantı: GPS - A-GPS | Bluetooth® 2.0 + EDR + A2DP | Wi-Fi®: IEEE 802.11 b/g | microUSB 2.0) | 3.5mm girişi | TV-Out
Kamera: Carl Zeiss 5MP AF kamera | Dual Led | VGA@30FPS video kayıt | İkincil VGA kamera
Batarya: 1500mAh
Genişleme Slotu: microSD™
Diğer: Accelerometer | RDS'li Stereo FM Radyo | QWERTY Klavye

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​

Turkcell müşterileri, Nokia N97'ye Turkcell avantajlarıyla sahip olabiliyor!
Nokia ve Turkcell arasında gerçekleştirilen işbirliğinin hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıları kapsayan kontrat seçenekleri 24 ay boyunca 99 TL'lik ya da 18 ay boyunca 120 TL'lik aylık ödemelerden oluşuyor. Bu paketle Nokia N97'nin yanı sıra her ay 1 GB ücretsiz data kullanımı sunuluyor, ayrıca hafta sonları ücretsiz konuşma, görüntülü görüşme ve mesajlaşmanın yanı sıra 1 aylık ücretsiz Turkcell Mobil TV hediye ediliyor. Kurumsal müşterilere ise 12 ay boyunca aylık 163 TL ödemeli kontrat seçeneği sunuluyor.

Kontratsız satış seçeneğindeyse tavsiye edilen satış fiyatı 729 Euro ve Bonus Kart'a 12 taksit fırsatı veriliyor. Bu seçenekte Turkcell faturalı hat kullanıcılarına bir ay boyunca geçerli 1000 dakika ücretsiz konuşma, 100 MB data kullanımı ve yine 1 ay için Turkcell Mobil TV deneme olanağı sunuluyor. Faturasız hatlı kullanıcıları ise bir ay boyunca her 150 kontör yüklemeye 1 hafta kullanım süreli 1000 kontör hediye, 100 MB internet kullanımı ve 1 aylık Turkcell Mobil TV deneme olanağına sahip oluyor. Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu bu konuda yaptığı açıklamada "3G'yle yeni Turkcell'li yaşamın kapılarını açtık. Artık 3G teknolojisiyle bugüne kadar cep telefonumuzda kullandığımız uygulamaların çok daha hızlısını, çok daha renklisini kullanabiliyoruz. 3G ile internet artık hem cebimizde, hem de Turkcell 3G hızında. Nokia N97 Turkcell 3G'nin hayatımıza getirdiği deneyimleri en zengin haliyle yaşatacak yeni bir mobil bilgisayar. Canlı güncellenen ve kişiselleştirilebilen ana menüsü, büyük dokunmatik ekranı gibi özellikleri sayesinde müşterilerimiz Nokia N97 ile yeni Turkcell'li yaşamın hızını ve rahatlığını çok daha iyi hissedebilecek"
dedi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Evet Bende Var N97 3G + Bedava NetLe Kopuyorum Resmen Cok Süper Bir Telefon.

arkadaslar bendede n97 wardi abime wermistim kullaniyordu yavasladi diye format atmis
formattan sonra mass memory acilmiyor usb ile pc taktigimda bile yok ne yapmam lazim

iyi bir telefon değil.. 1 ay içindeki 600 tl lik fiyat düşüşünün nedeni ne olabilir acaba.. telefonun işletim sistemi yavaş.kamerası iyi değil.slide klavyeli ilk nokia olduğu için bu kadar dikkat çekti bu telefon sadece o kadar.

Kimseye önermem ; Üretim hatası var,flash kameraya çok yakın fotoğraflarınızın solunda beyazlık oluyor geri göndertip düzelttiriyorsunuz buda 1 ayınızı alıyor.

Yukarı Alt