Guılddımız 2lv dır ss ını sonra koyıcam tum adamlarımız 32+ dır 32+ arkları beklıoryz

---NOT---

24+ olupta full bot presı olan arklarıda beklerız...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle sitemize hoşgeldin sefalar getirdin güzel bir giriş yapmışsın sro içerisinde u ya basıp guild ss i alırsan ve guild üyelerinden 10 tanesi sitemize üye olursa ancak özel bölüm açabiliyoruz bilgine extrabeer

s.a guild üyelerimiz zaten extra üyesidir ss yi ben koyayım silkrad konusunda yardım isteyen arkadaşlrımızı yönlendirdiğimiz tek sitede burasıdır guild olarak bütün arkadaşlara selam eder 40+ arkdaşları bekleriz ....
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
serverdeki ilk unique m 43 de ><hedef lord :lol::D

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bende saturn de car actım suan 39 lvl ım sp kastıgım ıcın ....guıldınızde karsılıklı saygı sevgi ve özveri varsa aranızda olma isterim...

YAVUZ16 demiş ki:
bende saturn de car actım suan 39 lvl ım sp kastıgım ıcın ....guıldınızde karsılıklı saygı sevgi ve özveri varsa aranızda olma isterim...
tabiki dostum bekleriz oyunda pm atarsan buluşuruz Avatar TiTaN _KaN_

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iyi de sitemize üye olanlar aynı guild üyesi mi nick olarak aynı mı Question

extraloob demiş ki:
iyi de sitemize üye olanlar aynı guild üyesi mi nick olarak aynı mı Question
tşkler extra özel bölüm olmasada bizim her zman tavsiye edecegimiz site burası site için ayrıca tşk ederim...

du maziyi hatırlatma eski charım gelio aklıma yaf nukerim alınmada yarısından cogunda yerdesin resimlerin ayaktakiler daha karizma:D aslanım kocum master im benim guildimiz unique kesmede 1 numere olacek eminim güsel çalışma emege saygı + rep özel guild alanı plss admin duy sesimiziiD::D:D:D NoFeaR ( Lib arkadaşımıza teşekkürler hoşbulduk saglılarımızla TiTaN old CaPKiN in Zeus)

Yukarı Alt