Jigsaw

Aileden
Oyunun yüklenmesi bağlantı hızınıza göre zaman alabilir.

[flash=800,600]http://www.extraloob.com/games/schonebescherung.swf[/flash]

Oyunda belli eylemleri gerçekleştirerek noel babayı çıldırtmanız lazım. 180 puan alabilirseniz noel babayı çileden çıkartmışsınız demektir. :)

Tam ekran oynamak için tıklayın!

Jigsaw

Aileden
@Mr_DangeR: Evet bir klasik. :D

- Resim Silinmiş.

8) :twisted:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

RoyalFlush

Bilgiliyim
başaramıyorum yaa bikaç şeyi beceremedim fişekleri mesela birde odunla benzini çakmakta var kullanamadıklarım arasında :(

Jigsaw

Aileden
a4_tech demiş ki:
başaramıyorum yaa bikaç şeyi beceremedim fişekleri mesela birde odunla benzini çakmakta var kullanamadıklarım arasında :(
Şömineye gazete kağıdını koy, üstüne odunları. Sonra çakmakla aleve ver. Hatta soldaki fişeklerden bir tane bırakmak suretiyle noel babanın poposuna bir saldırı düzenleyebilirsin şömineye bırakarak. Benzini de çakmağın üstüne dökerek yaktığında noel babanın tutuşmasını sağla mesela. :)

RoyalFlush

Bilgiliyim
robotun önce gövdesini ayakların üstüne sonra kafasını gövdenin üstüne daha sonra pili robota vede en son kolları robota takmak suretiyle ölüm makinesi yapıyoruz :)
birde tahtaların üst tarafındaki dart ları robota verdikmi iş bitiyor.fakat bowling topunu bende çözemedim :)

perdenin üst tarafına koydum ama düşmedi sanırım.

ayrıca hamster vede yediği pasta tarzı şeyide çözemedim :)

Jigsaw

Aileden
Perdeden düşmüyor çünkü noel baba kaykayın üstüne basacak yanlışıkla ve o tarafa fırlayacak. Kaykay oradaki vazoya çarpacak. Vazo da bowling topuna nişan alacak. Sen de vazonun içine fişeği koyup ateşleyeceksin, fişek de topu noel babanın kafasına düşürecek.

Hamster noel babayı yeterince kızdırabildiysen sinirden göğsünü kabarttığında salla içeri. :P Saksının içinde taş var, taşı pastanın içine atın.

Yukarı Alt