ProbIem

Tanınıyorum
Gzz ama konusma penceresinde nasıl kesdiğin belli :@ bi res atsan sana birşey olmayacakdı en azından demon kaçmıyo şmdi kesme bundan sonrakini kes en azından bi arkadas kazanırdın :(

10'UR demiş ki:
Gzz ama konusma penceresinde nasıl kesdiğin belli :@ bi res atsan sana birşey olmayacakdı en azından demon kaçmıyo şmdi kesme bundan sonrakini kes en azından bi arkadas kazanırdın :(
sen wiz oynamasını bilmiom galiba bn 105 lv im adam 110 + nowa staf war zerkim sınırlı 2. zerki basmışım son anları zerkin bide ona mı res atacağım? Sen bu kafayla zor demon kesersin söleyim adam 110 bn nasıl yatmıosam oda yatmıcak bn yeri geliyo full skil attack yapıom ama yatmıom iş kabiliyette lv de deil

ProbIem

Tanınıyorum
sen wiz oynamasını bilmiom galiba bn 105 lv im adam 110 + nowa staf war zerkim sınırlı 2. zerki basmışım son anları zerkin bide ona mı res atacağım? Sen bu kafayla zor demon kesersin söleyim adam 110 bn nasıl yatmıosam oda yatmıcak bn yeri geliyo full skil attack yapıom ama yatmıom iş kabiliyette lv de deil[/quote]
Ben wizz oynamyı cok iyi biliyorum o konuda rahat ol demon kacıomu acaba ? bundan sonra demon cıkmıycakmı ? bu son demon mu ? ne olurdu orda res atsan kaçırcağın 1 demon du ama bir arkadaş kazanacakdın bu oyunda herşey unique değil bu oyunun asıl amacı eğlenmek muhabbet etmek muhabet edecek bir insan bir arkadas kazana bilrdin belki bu deondan sonra o adam arkana gecer ve sana buf atardı kim gelirse gelsin hangi silahla gelirse gelsin keserdin ama bir arkadas kazanırdıın insanlara değer ver ...

10'UR demiş ki:
sen wiz oynamasını bilmiom galiba bn 105 lv im adam 110 + nowa staf war zerkim sınırlı 2. zerki basmışım son anları zerkin bide ona mı res atacağım? Sen bu kafayla zor demon kesersin söleyim adam 110 bn nasıl yatmıosam oda yatmıcak bn yeri geliyo full skil attack yapıom ama yatmıom iş kabiliyette lv de deil
Ben wizz oynamyı cok iyi biliyorum o konuda rahat ol demon kacıomu acaba ? bundan sonra demon cıkmıycakmı ? bu son demon mu ? ne olurdu orda res atsan kaçırcağın 1 demon du ama bir arkadaş kazanacakdın bu oyunda herşey unique değil bu oyunun asıl amacı eğlenmek muhabbet etmek muhabet edecek bir insan bir arkadas kazana bilrdin belki bu deondan sonra o adam arkana gecer ve sana buf atardı kim gelirse gelsin hangi silahla gelirse gelsin keserdin ama bir arkadas kazanırdıın insanlara değer ver ...[/quote]

sen Gaia ortamını bilmion galiba adam demon kesemeyince ana bacı sövüyo o adama neden res wereyim ?

öncelikle Tebrikler alicim res vermemekle en iyisini yaptın diyebiliriz ... bu demon cıkmadan 5dk fln önce oyundan cıktım ben demek senin kısmetinmiş. Bende wizard/cleric oynadım zerkliyken nie res isterler ki ? demonamı dalacaksın yoksa adammı resliceksin lol-.-"

tekrar tebrikler
No_F3aR

Lrd

rank8
Çok saçma bence zerklemişsin demon'a adam res istiyo zerkini bi hiç sayıp adamımı ressliceksin.. O zaman demona gitmenin anlamı neki :) hem arkadaş dogru diyor demonu bırakıp onumu resslicek .. kmse böyle bi zekilik yapmaz kardeş sen yapıyosan kendine :)

PS: Tebrikler...

anilmaco demiş ki:
öncelikle Tebrikler alicim res vermemekle en iyisini yaptın diyebiliriz ... bu demon cıkmadan 5dk fln önce oyundan cıktım ben demek senin kısmetinmiş. Bende wizard/cleric oynadım zerkliyken nie res isterler ki ? demonamı dalacaksın yoksa adammı resliceksin lol-.-"

tekrar tebrikler
No_F3aR

Eyw. müslüm valla kısmetti 110 pt den çıkıp geldim :D kestim

Yukarı Alt