TheMyth_ demiş ki:
sekte demiş ki:
TWEETY demiş ki:
yoğun istek üzerine :mrgreen:

yazılım bölümüne taşıyorum Arrow
icin rahat etmedi yani :lol: ama bence yanlı$ yaptın . cunku bot kullanan insan yazılım bolumune bakmayacaktir. bole bi$eyden de yararlanamayacak bence. yinede sen ßilirsin.
Forumu takip eden insan her yere bakar Exclamation Çok yanlış bir düşünce detective

ßoyle ßi kural mi warki ßunu soluosn ? adamin derdi bot kurmak. bele$ olsnda nasıl olursa olsn du$uncesiyle bakıyor.yazilim ßolumune nie girsin ki ? ßende birak orda kalsin dedim. yinede ta$idi.. neise bolesi dha iyi oldu . ama senin du$uncen dha yanli$ bence kahvekeyfi

windows un böle bi ürünü vardı ama paralı paralı parasız btün keylogger leri görebiliyodu amaa paralı olduğu için sadece tarıyodu silmiyodu.dur onu bulabilirsem koyayım

Jigsaw

Aileden
TWEETY demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Yaw benim PC'deki trojanı silmiş galiba anlayamadım bulamıyorum bi türlü. Crying or Very sad Ne güzel msn konuşmaları geliyodu mailime off. Trojan silindi diye üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi..

trojan deme o programa Rolling Eyes

Keylogger o keylogger

bana biri atsa öyle bisi varya carparım yemin olsun :mrgreen:
Keylogger özelliği olan bi trojan, ekran görüntüsüne bakabiliyorum, CD'sini açıp kapayabiliyorum çok güzel bişi. Kız arka atmıştım server dosyasını haha.

Bu programı kullanmıştım genelde yakalayamıyor bence spybot search destroy hem bunda tea timer özelliğide yok.

yaaa benim çar mar ne varsa çalınmış olması lazım 128 tane yakaladı Shocked Shocked Shocked

eyvah eyvah :mrgreen:

Yukarı Alt