1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Niye sevinelim ki?

1. +++++

+++++ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Niye sevinelim ki?

Fenerbahçemizin Asbaşkanı Ali Koç, Beşiktaş derbisinin ardından futbolcularımızı aldıkları galibiyetten dolayı kutlamak, coşkularına ortak olmak, kötü günde olduğu gibi iyi günde de yanlarında olmak için Şükrü Saracoğlu’ndaki soyunma odasına indi. Soyunma odasının tezahüratlarla inlemesini, futbolcuların sevinçten kendilerinden geçmesini, halay çekip, şarkılar söylemesini bekleyen Koç, gördüğü manzara karşısında şaşırdı kaldı. Fenerbahçeli futbolcular, zafer sarhoşluğuyla coşup kendilerinden geçmek yerine, normal bir lig maçının ardından soyunma odasında ne yapıyorlarsa o kadar sakindiler.

GÖZLERİNDEN OKUNUYOR

“Arkadaşlar Beşiktaş’ı yendiniz. Önemli bir galibiyet aldınız. Şampiyonluk potasına girdiniz. Niye sevinmiyorsunuz” diye soran Ali Koç’un şaşkınlığı Fenerbahçeli futbolcuların verdiği cevapla biraz daha arttı. Sarı-Lacivertli futbolcular, “Sadece Beşiktaş’ı yendik, şampiyon olmadık ki. Üstelik bizim için sıradan bir maçtı. Zaten kazanacağımızı biliyorduk. Biz asıl sezon sonunda şampiyon olduğumuz zaman sevineceğiz” dediler. Ali Koç, teknik heyeti kutlayıp, futbolcuları tek tek tebrik ettikten sonra soyunma odasından ayrıldı. Koç, soyunma odasından çıkarken, şampiyonluğa ne kadar inandıkları ve bunun için her türlü fedakarlığa hazır oldukları gözlerinden okunan futbolcularıyla da bir kez daha gurur duydu ve geleceğe daha da güvenle bakmaya başladı.

Kaynak: Akşam

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    iki önemli derbiden galibiyetle çıkmış olmak büyük başarıdır sadece buna sevinsek bile yeterlidir lakin FB'yi derbi galibiyeti sevindirmeye bilir asıl hedef şampiyonluk daha da önemlisi avrupada zaferdir.

3. cRueL_Boy

cRueL_Boy Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci ( Lise )
    sanki tüyLerim diken diken oldu...

4. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sizleri kutluyorum bu düşünceyle önümüzde güzel günlerin olcağınada inanıyorum