UltraViole demiş ki:
benimde yok ^^ herhalde yoneticilerin girebildigi bi yer :santa:
SANMIYORUM extraloob hakında alaha küfür olan bi grant neyim yazmış (Haşa) kilitlediler demeki biraz destekli (Haşa)

Majestic demiş ki:
galatasarayfaruk demiş ki:
Niye böyle oldu açılama istiyorum DOĞRUYSA BENİ ATTIN
Doğru değil sadece bu muhabbetten sıkıldık kırk kere açıklama yaptık.Adamlar embesil gibi hala konu açıyor. :!:
Tamamda böyle böyle deyin bundan dolayı oldu değin İyide ben extralooba soruyorum o zmn niye küfüre yakın bişi yazmış Bende biliyorum iftira olduğunu ama heç iyi bişi değil

Majestic demiş ki:
Niye böyle oldu açılama istiyorum DOĞRUYSA BENİ ATTIN
Doğru değil sadece bu muhabbetten sıkıldık kırk kere açıklama yaptık.Adamlar embesil gibi hala konu açıyor. :!:
Tamamda böyle böyle deyin bundan dolayı oldu değin İyide ben extralooba soruyorum o zmn niye küfüre yakın bişi yazmış Bende biliyorum iftira olduğunu ama heç iyi bişi değil
herkes istediğini yapabilir arkadaşım insanları [din, dil, ırk] olarak ayırman yanlış :popcorn:

ama gerekli açıklamayı yapmışdı extraloob. :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben daha yazmıyorum yoruldum wallahi belli ki sen yenisin rahat ol güzelim ok senden hatta senin hacca gitmiş dedelerinden bile daha bilgiliyim din konusunda ^^

extraloob demiş ki:
ben daha yazmıyorum yoruldum wallahi belli ki sen yenisin rahat ol güzelim ok senden hatta senin hacca gitmiş dedelerinden bile daha bilgiliyim din konusunda ^^
Ya abi Öyle bişi yapmıcana inanıyorumda İnsanın dinine küfür edilince cok sinir oluyorum bende kimsenin dinine küfür etmem iftira olduğunu biliyordum yanlız emin değildim

Yukarı Alt