Merhaba Arkadaşlar,

SroKing adlı botu internette incelerken mükemmel ötesi bi site buldum ve hemen paylaşmak istedim.>>Zaten işimiz bu!

>>>Sitemiz; ....::nivlaM::....

>>>Peki nedir bu siteyi bu kadar güzel kılan şeyler, [EXL'den daha güzel olamaz,yalnızca hesaplama açısından :wink1: ]

-İstediğiniz herhngi bir levelde Herhangi skill'leri açarsanız ne kadar sp gerektiğini hesaplıyor,

-Eğer belli bir levelde belli skilleri açmışsanız; o levelden daha yüksek bi levelde belirlediğiniz skill'lerin açılması için ne kadar sp gerektiğini hesaplıyor! >> Mesela; 30 lvl bowunuz var ve tüm skiller max, 50 level için ve tüm skillerin max olması için ne kadar sp gerektirdiğini hesaplıyor! >> Hemde Tek TıKLa!!!

-Tabletler hakkında tüm bilgiler var(gerekli çöpler falan)

-Hangi mobdan hangi çöpün çıktığı, levelini herşeyi gösteriyor,

-Herhangi Bir Silahın (32+3 Som Bow) Belirlediğiniz crit,attack rating,macigal,block derecelerindeki durumunu gösteriyor,

-Yukarıdaki Özellik aynı zamanda elbiseler içinde geçerli,herhangi bi elbisenin istediğiniz özelliklerde gösterilmesi,

-Gap derecesine göre yapılan farmlardan kazanılcak ortalama sp miktarları,

-Karaktere verilecek statların hesaplanması(str,int) gibi birçok özelliği var.

>> Ve En GÜzel Yanı Siteyi Açtığınızda Önünüze Bir Masaüstü Geliyor; bu .ok kolay bi kullanım sağlıyor, ve tüm hesaplama ve simülasyonları yapmak çocuk oyuncağı denecek kadar kolay...

Kesinlikle Her Build Ve Farmda Başvuracağınız Bir Rehber Niteliğinde Bir Site! :santa:
Buda anasayfadan bir SS:
- Resim Silinmiş.

ps:Ama EXL'in eline su dökemez!! :thumbsup: :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu Siteyi Bilmeyen Kalmadı ama Güsel Paylaşım Teşekkürler :)

Bu Siteyi Bilmeyen Kalmadı ama Güsel Paylaşım Teşekkürler :)

FeNaCoRe demiş ki:
Ben birçok Sro sitesinde görev yaptım :detective: pek görmedim, ayrıca tek cevap verincede anlayabiliyorum :coffee:
demekki görevin sadece ''başlığı küçültürmüsün arkadaşım'' veya ''konunun yeri burası değil'' demekmiş yoksa bilirdin...bazıları mod luğun bunlardan ibaret oldugunu sanıyor..

Yukarı Alt