Jigsaw demiş ki:
screamadle demiş ki:
Bende bir soru sorayım, eski sevgilin zor durumda olsa ve bir geceliğine sende kalmak istese ne yaparsın? ?!!!!!!..
Kalmak istemişti ve kaldı da..
Sadece kalmasına izin verirmiydin vermezmiydin onu öğrenmek istemiştim, fazladan noktalara hiç gerek yoktu be güzelim :wink1:

Jigsaw

Aileden
screamadle demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
screamadle demiş ki:
Bende bir soru sorayım, eski sevgilin zor durumda olsa ve bir geceliğine sende kalmak istese ne yaparsın? ?!!!!!!..
Kalmak istemişti ve kaldı da..
Sadece kalmasına izin verirmiydin vermezmiydin onu öğrenmek istemiştim, fazladan noktalara hiç gerek yoktu be güzelim :wink1:
:P Hacım biz senin gibi kızlara tok değiliz, bişey yapmasam bile etrafımda bulunmaları hoşuma gidiyor. Ayrıca eski sevgilim diyosun, iki sevgilim oldu biri şu an zaten birlikteyim, diğeri de bu sene kaldı zaten.

Jigsaw

Aileden
Harmonia demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
iki sevgilim oldu biri şu an zaten birlikteyim, diğeri de bu sene kaldı zaten.
Bir de playboy olacak, protesto ediyorum seni..!!! :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
Playboy işin şakası hacım. Etrafımda annem ve kedimden başka bi dişilik yok. T_T Bir de çok uzaklarda bi kız var. Yazın Türkiye'ye bi gelsin hele. Hem kız 16, ben 23 süper olcak. :D Tüm arkadaşlarını ezecem. Tek elimle belinden kaldırcam hadi bakalım. :P Uykumu kaçırdınız.

bannedddd

Buralıyım
Jigsaw demiş ki:
Harmonia demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
iki sevgilim oldu biri şu an zaten birlikteyim, diğeri de bu sene kaldı zaten.
Bir de playboy olacak, protesto ediyorum seni..!!! :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
Playboy işin şakası hacım. Etrafımda annem ve kedimden başka bi dişilik yok. T_T Bir de çok uzaklarda bi kız var. Yazın Türkiye'ye bi gelsin hele. Hem kız 16, ben 23 süper olcak. :D Tüm arkadaşlarını ezecem. Tek elimle belinden kaldırcam hadi bakalım. :P Uykumu kaçırdınız.
Çok pis uykum geldi gözlerim kapanıyor, yukarıdaki kediyi de kendimden olarak okudum. :mrgreen: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Git uyu ya da sert şarkılar dinle yüzünü yıka gel msne. :P Ayrıca okulun yok mu senin?

Yukarı Alt