addIcFb

Aileden
"Benim amacım ülkemi saha içinde ve dışında en iyi biçimde temsil etmek" diyen milli yıldızımız Nihat Kahveci, kulübü Villarreal için şarkı söylemesini ise esprili bir şekilde yorumladı..
nihat_yandan_alkis.jpg

Villarreal'de sakatlığının ardından tekrar sahalara dönen Nihat, Best FM’den Özkan Öztürk'e ''Benim amacım ülkemi saha içinde ve dışında en iyi biçimde temsil etmek'' dedi.

Villareal’de uzun süreli sakatlığın ardından tekrar sahalara dönen Nihat Kahveci, yeniden formasına kavuştuğu için mutlu olduğunu söyledi.

25 dakika oynadığını ve sorun yaşamadığını belirten Nihat, ‘Maçta bir sorun olmadı. Kazandığımız için de çok mutluyum. İlerleyen haftalarda daha da iyi olacağım’’ dedi. Maç eksiği olduğunu belirten Nihat bu eksiği kısa zamanda kapatacağını söyledi. Bosna ve Estonya ile yapılacak milli maçlara hazır olduğunu belirten Nihat, ‘Hocamızla görüşüyorum. Sürekli durumumu takip ediyor. Görev verilirse oynarım. Zaten biz futbolcuların hedefi de milli takımda oynamaktır’’ dedi. Önlerinde 2 final maçı bulunduğunu da belirten Nihat, ‘Bizim İspanya maçına dek puan kaybetmememiz gerekiyor. Onlarla da grup birinciliği için oynarız bence’’ dedi.

Deneyimli oyuncu milli takımın ilk 2 maçını dışarıdan izlemenin zor olduğunu da belirterek, ‘Ermenistan’ı yendik ama Belçika beraberliği olmamalıydı. Sahamızdaki tüm maçları kazanmalıyız. Özellikle sahamızda puan kaybına tahammülümüz yok’’ dedi. Villarreal’de mutlu olduğunu ve 3 senelik kontratı olduğunu belirten Nihat, ‘Hedefim insanları mutlu eden Nihat’ı izletmek’’ dedi.

Bağcılar Orhangazi Lisesi mezunu olduğunu ve mezun olduğu okulu ilk fırsatta ziyaret etmek istediğini belirten milli oyuncu, ‘Okulun ilk mezunlarından biriyim. İyi bir öğrenciydim, teşekkür takdir alırdım. Ama futboldan dolayı üniversiteye gitme fırsatım olmadı. İlk fırsatta okulumu ziyaret etmek isterim’’ dedi.

Nihat, Villareal Kulübü internet sitesinde bulunan kliple de ilgili şunları söyledi:
‘Vialetta şarkısı biz ısınırken çalıyordu. Gerçekten bize de uğurlu geldi, ligi 2. bitirdik. Basın sorumluları bize fikir verdiler. Biz de söylemeye çalıştık ve çok eğlendik. Futbolu bıraktıktan sonra belki şarkıcı olabilirim” dedi.

Milli oyuncu, ‘Benim amacım Türkiye’yi saha içinde ve dışında en iyi biçimde temsil etmek. Bunu şimdiye kadar çok iyi biçimde sağladık. Bundan sonraki hedefimiz de bunu sürdürmek’’ dedi.

Yukarı Alt