Nihat: Şampiyon gibi hissediyorum
İspanya La Liga'da attığı gollerle Villarreal'in lig ikinciliğini garantilemesinde önemli rol oynayan milli futbolcu Nihat Kahveci, kendisini şampiyon gibi hissettiğini söyledi.
- Resim Silinmiş.
İspanya La Liga'da, sezonun bitimine 2 hafta kala lig ikinciliğini garantileyerek gelecek yıl Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılmaya hak kazanan Villarreal'de, milli futbolcu Nihat Kahveci, ''Kendimi şampiyon gibi hissediyorum'' dedi.
Nihat Kahveci, düzenlediği basın toplantısında, ''Real Madrid'i tebrik etmekten başka birşey kalmıyor. Ama ben kendimi şampiyon gibi hissediyorum. La Liga'da çok iyi takımlar var ve 2. olmak benim için şampiyon olmak gibi bir şey'' değerlendirmesinde bulundu.
Ligi 2. tamamlamalarının büyük bir başarı olduğunu belirten Türk futbolcu, ''Etkileyici ve tarihi bir başarı kazandık. Gelecek yıl Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılmak büyük bir ödül ve bundan çok memnunuz. Ancak bununla sınırlı kalamayız. Daha iyi bir takım isteyen bir başkanımız var. Eminim ki gelecek sezon bu sezondan daha önemli işler yapacak'' diye konuştu.
Villarreal formasıyla bu yıl ligde 18 gol atan ve kulübünün en golcü, La Liga'nın da 3. en çok gol atan futbolcusu konumunda bulunan Nihat, ''Çok mutluyum. Kendimi Avrupa Şampiyonası'na saklamak ya da sakatlığı düşünmek gibi şeyler asla aklımdan geçmiyor. Her zaman en iyi düzeyde oynamak istiyorum'' dedi.
Bu arada Villarreal, lig 2'nciliği için taraftarlarıyla birlikte El Madrigal Stadı'nda özel bir kutlama yapacak.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt