Gelmek istemiyordu ama Yıldırım Demirören'i kıramadı...
Kampa askerliği nedeniyle geç katıldı...
Gol atamadığı için oluşan baskılara, "İspanya'da kalmalıydım" dedi...

Beşiktaş'ta itiraflar üst üste gelmeye başladı...
Alınan sonuçlar camiada masaya yatırılırken, Kayserispor maçı sonrası Levent Erdoğan'ın açıklamaları bomba etkisi yaratmıştı...

Milli oyuncunun, Beşiktaş'a gelişinin yanlış olduğunu yakın arkadaşlarıyla yaptığı sohbette söylemesi Kartal'daki krizin ne kadar büyük olduğunu da gösteriyor. Bilindiği gibi gönlü Avrupa'da olan Nihat, Yıldırım Demirören'in ısrarları karşısında yuvasına dönmeyi kabul etmişti.

Vatani görevi nedeniyle kampa geç katılan yıldız oyuncu, sezona tam anlamıyla hazırlanamadı...
Ardından oynadığı karşılaşmalar da henüz gol bulamaması üstündeki baskıları daha da artırdı...

Camia, sonuçlar üzerindeki faturayı Denizli'ye çıkarırken etken olarak Nihat'ın gösterilmesi isyan etmesine neden oldu...
Kayserispor karşılaşması sonrası stres atmak için yakın arkadaşlarıyla bir araya gelen Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu, "Beşiktaş'a döndüğüm için şu an çok pişmanım. İspanya'da kalsaydım bu sıkıntıları yaşamazdım" sözleriyle çevresindekileri hayrete düşürdü

JbS

rank8
zuahaha

nihat yazık oldu bence artık avrupada okkadar basarılı olacagını sanmıyorum

1 direkten dönen top ve daha hiç gol atamadı. Bu adam zaten geri dönerek kendini bitirdi

Yukarı Alt