1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Nicola Tesla(acaba japonyayla bi ilgisi varmıdır)

1. Rapp3R

Rapp3R Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çokda canınızı sıkmadan anlatmaya çalışıcam bu arkideşi​

nicola tesla benim değimimle bulan adam çünkü 700den fazla patentli ürünü vardır arkadaşlar sıkmıycam dedim çok sıkmıycam :mrgreen: babası papaz annesi normal ev hanımı garibim çocukluk döneminde basit ev araş gereçleri yapıyor filan babası papaz olmasını isterken tesla küçüklüğünden beri mühendis olmak istiyor babası hastalandığı sırada bu isteğini tekrar dile getirir ve babası onu kıramaz prag üniversitesinde matematik ve fizik alanında gelişti falan filan falan filan buluşları en önemli kısımlarıdır japonyayla ilgisimi var dediğim birazda kaos teorimi ilerliyen bölümde paylaşacağım alternatif akım-uzakdan radyo kontrolü diye geçer ama bildiğimiz uzakdan kumanda-yüksek frekans öncülüğü derkene şimdiki tel.lar örnek olabilir-iyonosfer tabakası(atmosferin bi katmanı çarpan radyo dalgaları uzaya dağılmak yerine dünyaya geri döner aynı şekilde dışardan gelenler içeri giremez)-kozmik ses dalgalar-ve bizim ilgilendiğimiz deney olan rainbow project resmi kayıtlara göre 28ekim1943 yılında amerikan donanmasının philedelphia limanında yapıldığı iddia edilen bi deneydir iddiaya göre amerikan donanmasına ait bir savunma gemisi (destroyer) 1 dakika içerisinde 600km uzakdaki başka bir radar tarafından tespit edilmiştir fakat herzaman olduğu gibi YALANLANDI bir kişi hariç adamım benim al bielek fakat bu dayıda bir süre sonra bunu yalanlıyor 1984de bununla ilgili gökkuşağı projesi(the rainbow project) adı altında bir filmde çekilmiş lakin ben bulamadım bunu yüksek miktarda statik elektrik kullanarak yapmştır hepiniz duymuşsunuzdur tesla sarmalı diye bunun yarattığı manyetik alanla yapıyor bu abimiz bunu ve bu tarz bi aletin depremlere sebep olduğuda söylenmişdir yüksek güçteki manyetik alan yerkabuğununun o bölgesinden tabakaları uyararak titreşimlere sebep oluyor ve fayların kırılmasına yol açıyor yani bu kadar volkanik patlama şuydu buydu bilmiyorum acaba japonlarmı denemeye başladı yada bir kasıtmıdır bu bilinemez biliyorum şimdi bunun altına uçmuşsun sen arkadaş gibi yorumlarda gelicek ama komplo teorisi yazmayı seviyorum makara:
    kaynak azcık wiki azcık mybrain :)

2. EmmaW

EmmaW   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    --- özet geç savar ---

bunu sabah bir daha okuyacağım :lol:

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    neyi bulmuş :P

4. Whisk

Whisk Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sabri'ye benziyor :lol: 8O Bıyıklı hali :lol:

5. Rapp3R

Rapp3R Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi tomar şey bulmuş vala bi bi düzgün saç modeli bulamamış sanırım :P alternatif akımdan günümüz hdroelektrik santrallerine radyo iletişim cihazları falan filan cool2:

6. Mr Perfect

Mr Perfect Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bundan 50 yıl önce bi kutu cıkıcak girince dünyada ne olup bitiyor öğrencen desen seni taşlarlardı ^^ yani uzun lafın kısası artık kimseye ucma bro demiyecem :)

7. Rapp3R

Rapp3R Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kutusu neyin içine sokuyorlar bizi ^^

8. Avenger

Avenger Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Başlıca Philadelphia experiment, Area 51, Stonehenge olmak üzere cevaplanmamış sorular çok dünya üzerinde. Kimbilir neler oluyor ve biz o olayların %1'ini görebiliyormuyuz.

Düşünün ki biri sizden birşeyi öldüresiye saklıyor. Bırakın yaklaşmayı o şeyin saklandığı odaya yaklaşanı öldürüyor. "Kuş uçurtmamak." deyimini fazlasıyla yerine getiriyor kısaca. O sakladığı şeyin ne kadar büyük olduğu bence tahmin bile edemeyiz. İşte area 51 de Amerika'nın yaptığı tam olarak bu... :roll:

9. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    biggrint1

10. Rapp3R

Rapp3R Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar çok kaos teorisine merak saran insanların olması beni iştahlandırıyor :starving: area 51(ellibirinci bölge) olayıylada ilgil ibişiler karalayabiliriz sanırımda bilemiyorum yani şuan japonyada olanlar pek tesadüf gibi gelmiyor bana cool2:

11. WeAreHero

WeAreHero Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence tesadüf demek mantıksız olur zaman için herkez olayları anlamaya başlicak tahminlere göre 2 bölgede 2 büyük deprem daha bizi bekliyor
    sonrasında olacakları ifade edecek bir kelime bulamıyorum

12. Rapp3R

Rapp3R Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    old üyelik:nadir zamanında telekinezi olarakdan çok tartışmıştk bunları 2007in sonlarına doğru değişik şeylerde wardı 2012 foton kuşağı filan şimdi o topicler silinmediyse tekrar hortlatmanın anlamı yok yani adminlerce sorun olmaz denirse o konudada bi paylaşım yapmak isteriz makara: