Evet arkadaşlar, Ecsro VIP'de açacağım yeni charın ismi sizce hangisi olmalı ? Ankete oyunuzu ekleyerek bana yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler! :D

Not:Eğer eklemek istediğiniz başka nickler varsa topic altından söylerseniz sevinirim. Lütfen komik değilde daha cool nickler varsa aklınızda, onları yazın. :wink1:

~ Edit: Ankete TonyHawk'ta eklendi.TonyHawk'ı seçenler topic altından mesajla bildirebilirler.

Saygılarımla,
De PauLo

Birde beni d.mod yapın diyorsun.Sen bu kafayla gidersen hiç bişicik olamazsın...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
FeeL demiş ki:
Birde beni d.mod yapın diyorsun.Sen bu kafayla gidersen hiç bişicik olamazsın...
Doğru noktaya parmak bastın. Anketler bölümüne anket açmışsın. Neden private server bölümünde ayrı bir topic açıyorusn?>>Sırf bu anketi belirtmek için. Onca gereksiz konuya bir de seninki ekleniyor. Yazık :?

De PauLo demiş ki:
FeeL demiş ki:
Yine ne var ya?
Sen ki eski bir deneme mod'sun.Sen ki site hakkındaki çoğu kuralları bilen kişisin.Sen kalkıp niye aynı konudan 10 tane başlık + yanlış yere açıyorsun + beni tekrar deneme mod olarak atarmısınız diyorsun,bu gidişle zor be güzelim...

Tmm arkadaşlar yeter. Ben Burak değilim. Ben abisiyim. O yapmış bir hata affedin işte. Ecsro bölümündeki başlığımı okursanız anlarsınız.

Yukarı Alt