Takip edemedim Bağlantı Hızım Cok Yavas olduğu için MobilNet kullanıyorum.

Yaq1Z olarak değiştirilmesini istemistim Türkçe Karakter den ötürü değiştirilmedi ise ben forumda Türkçe Karakterine aykırı nicklerde gördüm.Nedenini Merak ediyorum Teşekkürler

Takımı
Besiktas
Her yıl bahar mevsiminde bir party olur, bu party olduğunda global topic altından sizlere duyuru yapılır nick değiştirmenizle ilgili, o dönem haricinde başka bir şekilde nick değişikliği yapamazsınız.

farkındayım renkdaş arkadaşım biliyorum bunu ben de o sırada yapmıstım istegimi zaten ^^ sadece neden kabul edilmedi öğrenmek istiyorum o topic e mesaj yazmam da engellenmiş _

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
Her yıl bahar mevsiminde bir party olur, bu party olduğunda global topic altından sizlere duyuru yapılır nick değiştirmenizle ilgili, o dönem haricinde başka bir şekilde nick değişikliği yapamazsınız.

yılda 4 kez party olur :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sen mevsim zamanı talep ettiysen ve değişmediyse muhtemelen farklı bir nick istemişsindir ve uygun gelmemiştir topicte sana yanıt verilmiştir topic'i takip etseydin cevabı okuyabilirdin ve başka nick seçebilirdin.

Hadi Ya bıktım cok eskiden kullandığım bir nick di bu neyse bekleyecez o zaman yapacak birsey yok saygılar

Yukarı Alt