1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Nibiru Adlı Gezegen Dünyayı Yok Edebilir..

1. FreeDom

FreeDom Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nibiru Adlı Gezegen 2013 Yılında Dünya Ve Güneşin Arasından Geçerek Dünyanın Yok OLmasına Neden OLabilrmiş..BuYRun Video İzlemenizi TavsiYe Ederim! 8O

[youtube]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NVcV5DbZE-0&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NVcV5DbZE-0&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]

2. Aleral

Aleral Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel video teşekkürler ama doğruluğu tartışılır ?!!!!!!!

3. Arnildcivardagezer

Arnildcivardagezer Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Enteresan. Şuana kadar dünyanın yok olması ile ilgili birsürü teori sunuldu ortaya hiçbiri gerçekleşmedi. Bakalım hayırlısı olsun. ama gerçekleşir falan ben yinede kalan 5 yılımı dolu dolu geçirmeye bakayım :-)

4. Aleral

Aleral Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zuahhaa nickini çok sevdim ya :mrgreen: :mrgreen:

5. Arnildcivardagezer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) tesekkur ederm

6. gncosmnli

gncosmnli Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    yakında director olacak inşallah
    Gerçeği bir Nasa, bir Amerikan hükümeti bir gizli servisi ve birde bu klibi hazırlayan arkadaş biliyor. Belki gezegebnin geçeceği doğrudurama etkilerinin bu kadar olacağını sanmıyorum ve o kadar yakından gecerse aten dünya ve güneşin çekiminden etkilenir çarpışma kaçınılmaz olur. Gerçek olduğunu sanmam, bu tarz yalan haberlere bizim medyanın ilgisi büyük olduğundan yakında tvdede izleriz. Bildiğim kadarıyla 2030 lu yıllarda gelecek kuyruklu yıldızdan başka yakın zamanda dünyaya karşı bir tehdit görünmüyor. Olsa bile bunu Nasa, değil Allah bilir. Dünyanın sonu muhakkak gelecek ama bu nasanın söylediği tarihlerde olmayacak hiç şüpheniz olmasın.

7. FreeDom

FreeDom Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnş . Dediğiniz Doğru Çıkarda Bu Olay Olmaz..Ama Adam Öyle Video Hazırlamışki Bna İnandırıcı Geldi :?!!!

8. Tarantella

Tarantella Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte dargörüşlü insanların kendilerini savunma taktigi.
    kardeşim ne demek NASA değil Allah bilir ?
    Allah tabi ki bilir de biz neyiz burda ? biz kör müyüz ? mantıgımız aklımız yok mu ?
    bilime ilime önem vermeyen ve herşeyi Allah'tan bekleyen toplumlar GERİ KALMAYA MAHKUMDUR!
    elinde hiç bir tezin olmamasına ragmen nasıl rahat laf söylüyorsun.
    böyle birşey olmayacak falan.
    ya olursa ? ya bu adamın hesapları dogruysa ?

9. MakmeN

MakmeN Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en fazla ölürüz bisi olmaz

10. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    aynen tırstım şimdi ?!!!!!!.

11. gncosmnli

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Asıl senin gibi her gördüğüne duyduğuna inanan toplumlar geri kalmaya mahkumdur kulaktan doğma her bilgiye inanma, araştır, oku, bu konu üzerindeki gelişmeleri takip et sonra çık ve bu benim fikrim ben böyle düşünüyorum de. Ama adamın biri video hazırlasın işin içine Amerikan Hükümetini Gizli Servisini karıştırsın NASAyı soksun sen hemen inan. Birazcık bu konu üzerine bilgin varsa ve gelişmeleri yakından takip ediyorsan bişeyler bilmen gerekirdi ama hiçbiri yok sende kim nereye çekerse oraya gidersin. Kim ne söylerse ona inanırsın.
    Tabi Allah bilecek Nasa tamam bu konuda araştırma yapıyor ama inanan insan herşeyin Allah tarafından geldiğini bilen insandır. Bu yüzden korkmaya lüzum yokm inanan insan hiç bişeyden korkmaz.
    Farzet ki bu olay gerçek 2014 de dünyanın %90'ı yok olacak ne yapalım Dünyayı yörüngesindenmi saptıralım Amerika ne yapacak bu durumda nasa ne yapacak sen ne yapabileceksin.
    Benim şahsi kanaatim bu haber yalan inanmayın derim ama inanmak isteyen kendi bilir.

12. Arnildcivardagezer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki arkadaşım şunu sorayım. Senin bilmediğin araştırıpta bulamayacağın bir çözüm yöntemi var diyelim ve bu çözüm bizi kurtarıcak. Sadece varsayımla yola çıkıyoruz. Sence işi Allaha'mı bırakmak lazım yoksa insanların durumu atlatmak için elinden geleni mi yapması lazım. Buda benim şahsi fikrim. Allah insanlığı doğrudan çözüme ulaştırmaz onlara yol gösterip çözümü kendilerinin yaratmasını bekler. Yani gerekirse dünyayı yörüngesinden saptırmak gerek...

13. Tarantella

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu basmakalıp laflarla anca kendini ve kendin gibi düşüneni kandırırsın arkadaşım.
    dikkat edersen bana araştır oku gibi ögütler vermişsin.(haddine mi orası tartışılır)
    fakat ilk mesajında herşeyi Allah'a bırakın,herşeyi Allah bilir tarzında birşeyler yazdın.

1.si terbiyeli ol ben senden belki de kat be kat bilgili ve okuyan,kültürlü biriyim.
    ögüt verirken (vermeye çalışırken) dikkatli ol o yüzden.
    2.si bu videoya inandıgımı söylemedim.
    senin saçma yazına atfen ya dogruysa dedim.tamam adamın elinde kanıt yok ve biz görmedigimiz birşeye inanacak kadar SAF DEĞİLİZ ...
    3.sü inanan korkmaz falan ...ne oluyor ? nasıl bir mantık bu ?
    sen bu dünyaya sadece "inanmak" için geldiysen yazık.
    tutkuların,duyguların,düşüncelerinin önemsiz oldugunu kanıtlar bu söyledigin.

eger bu şey benim veya tanıdıklarımın hayatlarını ilgilendiriyorsa elbette araştırırm,kontrol edip saglamasını yaparım.
    ama şunu bil ki ben bu dünyaya YAŞAMAYA GELDİM,gözlerimi kapatıp herşeye inanmaya değil!

gözlerini kapayıp dua etmeye devam et.
    çünkü yapabildigin tek şey bu..

14. gncosmnli

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Buk böyle mantıklı konuş adamım doğru söylemişsin gerçekten böyle bir ihtimal varsa herkes elini taşın altına koyar ondan sonrası Allah'a kalmış. sen tedbirini al takdir Allah'tan. Ama ben bunun gerçekle alakası olduğunu düşünmüyorum. Dünyayı Yörüngesinden saptırmakta sadece Çizgi Filmlerde olur.

15. Tarantella

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaç bin yıllık tarihleri neden 2013 te son buldu ?bu bir rastlantı mı ?

atıp tutmak için ilk önce maya tarihini bilmen gerekir.

mayaların bilimde bizden ileri oldugunu bilmen gerekir.
    sayma sistemlerinin bizden ileri oldugunu bilmen gerekir.
    bulundukları kehanetlerini ve geçmişlerini bilmen gerekir.

bu ve buna dahil bir sürü bilgiyi sentezleyip,neden - sonuç ilişkisi dogrultusunda kurgulaman ve anlaman gerekir.
    bunları yaptıgın zaman ancak bu tarz videoları bir sebebe baglı olarak yalanlayabilirsin..

yurdum insanın sorunu bkz.(akıl sahibi olmadan fikir sahibi olmak)

16. Arnildcivardagezer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçek ile alakası olmayabilir. Senin düşüncendir saygı duyarım. Ama bana göre gerçek olma ihtimalinide göz önünde bulundurman lazım. Bir toplum düşünce farklılıkları ile gelişir. Düşünceler yenilikleri yenilikler çalışmayı çalışmalar sonuçları doğurur. Fikir farklılıkları yüzünden tartışmaktansa her fikire saygı duymaktan yanayım. Bu yüzden birbirinize yanlışsın geri kalmışsın bilgisizsin gibi laflar etmeyin. İkinizde birbirinizden bilgilisiniz. Tartışın tartışmanıza bişi demiyorum ama birbirinize küçük düşürücü, gurur zedeleyen laflar etmeye devam ederseniz konuyu kitleyeceğim

17. eL`dode

eL`dode Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okulu bırakıp haytımı yaşamayamı baksam.Pufff niye koyarsınki.Negüzel hayallerim vardı gelecekte.